Automobilių nuoma Tartu

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Tartu

„Sixt“ automobilių nuoma Tartu

„Sixt“ automobilių nuoma Tartu

Automobilių nuoma Tartu – paslauga, leidžianti patirti daugiausiai kelionės privalumų. Išsinuomoję mašiną iš „Sixt“, darbu ir poilsiu Tartu mėgausitės geriausiomis sąlygomis. Viena stambiausių tarptautinių nuomos kompanijų tobulai kelionei siūlo automobilius tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. Be to, „Sixt“ rent a car pasižymi ypač puikiu automobilių parku. Vidutinis mašinų amžius vos siekia dvejus metus. Nuomai galite rinktis pačias įvairiausias klases – nuo pačių prabangiausių iki komfortiškiausių ir ekonomiškiausių. Estija – viena šalių, kurioje „Sixt“ turi kelis padalinius. Juose kompanija užtikrina ypač platų automobilių pasirinkimą. Dienai, savaitei ar ilgesniam laikui galite rezervuoti kurią tik norite kategoriją. Iš kategorijoje esančių automobilių sąrašo „Sixt“ komanda parinks laisvą modelį, su kuriuo auto nuoma Tartu nekels jokių rūpesčių. Sportinės mašinos, minivenai, visureigiai, sedanai ar limuzinai – kompanija pasiruošusi patenkinti visus įgeidžius. Papildomos paslaugos sprendimą išsinuomoti automobilį Tartu pavers dar geresniu. Svetimame mieste visuomet pravers GPS (navigacinė) įranga. Jei planuojate keliauti ne tik Tartu, dėmesio verta automobilių nuoma su vairuotoju. Tuomet kelionės tikslą tikrai pasieksite patogiai ir kupini jėgų. Labiau mėgautis vairavimu leis ir papildomas automobilio draudimas.
Vairuokite Tartu su „Sixt“ Tartu – jaunatviškas, gyvybės kupinas miestas. Lankytinų vietų gausu ne tik jame, bet ir apylinkėse. Pasinaudojus automobilių nuoma Tartu apžiūrėti šias įžymybes ir išmėginti pramogas – gerokai patogiau. Tokiu būdu ypatingai verta keliauti su šeima: mašinoje sutalpinsite daugiau daiktų. Be to, nereikės derintis prie viešojo transporto grafikų ir rūpintis persėdimų tvarka.Estija žymi keliais universitetais, kurių vieną rasite Tartu. Senuosiuose pastatuose užslėptas karceris, kuriame bausmę atlikdavo nedori studentai. Senamiestyje verta apžiūrėti ir fontaną su besibučiuojančių studentų skulptūra, gotikinę Šv. Jono bažnyčią, katedros griuvėsius. Vaikai liks sužavėti apsilankymo nostalgiškame Žaislų muziejuje ir interaktyviame AHHAA mokslo centre. Išnaudokite vieną didžiausių „Sixt“ rent a car privalumų – laisvę. Elvoje jūsų laukia žygiams tinkami miškai, šalia Otepės – tobulos sąlygos žiemos sportui. Estiškos saunos žavesį patirsite netoli Lūnjos: čia galima pirtintis tiesiog plaukiant upe. Nusprendę išsinuomoti automobilį Tartu, drąsiai keliaukite ir dar toliau – juk nuostabių gamtos kampelių, įspūdingų statinių, smagių pramogų kupina visa Estija.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Tartu
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Tartu.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Tartu?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Tartu. Gali būti taikomas mokestis.
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Tartu?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,7
Remiantis 7 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)
DUK apie nuomą Tartu
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Tartu?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Tartu?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Tartu

Rodyti daugiau