Automobilių nuoma Atenu Oro uostas

 

Populiariausi Atenu Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Atenu Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Atenu Oro uostas padalinį

Adresas

El. Venizelos, 190 04 Athens, Graikija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Atenu Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Didingo antikos miesto atradimas su Sixt automobilių nuoma Atėnų Eleftherios Venizelos oro uoste! Išbandykite itin kokybiškas paslaugas, teikiamas Sixt rent a car kompanijos, kuri gyvuoja jau nuo 1912 metų! Prabanga ar ekonomija – renkatės Jūs, nes automobilių pasiūla išties didžiulė: galėsite išsirinkti Jums labiausiai patinkančią transporto priemonę. Sportiniai kupė ir kabrioletai, prabangūs SUV, ekonomiški lengvieji ir universalai – tik Jūs sprendžiate, kokia transporto priemonė Jums tinkamiausia. Nusprendę išsinuomoti automobilį Atėnų Eleftherios Venizelos oro uoste turėsite nevaržomą laisvę judėti ne tik po Graikijos sostinę, bet ir visą šalį, nes nuvažiuotas kilometražas neribojamas. Keliaukite užtikrintai – rinkitės Sixt!
Auto nuoma Atėnuose – kai norisi keliauti greitai ir komfortabiliai! Tarptautinis Atėnų oro uostas – tai didžiausias šalyje transportavimo paslaugas teikiantis strateginis objektas. Jis nutolęs nuo miesto net 20 kilometrų, tad siūlome Jums negaišti laiko viešajame transporte, pasinaudoti automobilių nuoma Atėnų Eleftherios Venizelos oro uoste ir važiuoti graikiškais keliukais greitai bei lengvai! Išsinuomotą transporto priemonę galėsite grąžinti per 24 valandas, o tai leis Jums nesinervinti dėl netikėtai iškilusių nesklandumų. Atraskite malonumą vairuoti su Sixt rent a car automobiliais!
Tūkstantmečius menantys pastatai ir įspūdinga architektūra Atėnai – dievų miestas, apipintas legendomis. Aplankykite monumentalius statinius – Akropolį bei Partenoną ir mintimis nusikelkite į antikos laikus. Nuostabi architektūra pakeri ir leidžia suprasti, kad to nerasite niekur kitur! Rekomenduojame pasivaikščioti po Agorą ir pakėlus galvą pamatyti aukštutinį miestą, na, o jei norite panoraminio vaizdo, teks šiek tiek pavažiuoti tolėliau. Įsitikinkite, jog išsinuomoti automobilį Atėnų Eleftherios Venizelos oro uoste buvo gera mintis ir nuvykite ant Lycabettus kalno viršūnės, kur atsiveria nuostabi Atėnų miesto panorama. Galiausiai vakare siūlome prisėsti į jaukią lauko taverną ir paskanauti graikiško vyno ir fetos salotų. Užburiančia ir ypatinga atmosfera alsuojantis miestas! Neatrasta Graikija laukia Jūsų!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Atenu Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Atenu Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Atenu Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Atenu Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Atenu Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 2148 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

DUK apie nuomą Atenu Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Atenu Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Atenu Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Atenu Oro uostas

Rodyti daugiau