Automobilių nuoma Graikija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Graikija

Atraskite Graikija

SIXT automobilių nuoma Graikijoje

SIXT automobilių nuoma Graikijoje

Pasiruoškite savo kelionėje atsipalaiduoti - ryžkitės išsinuomoti automobilį Graikijoje ir su SIXT rent a car galėsite patogiai pasiekti net tolimiausius lankytinus objektus. Važiuodami nuomotu automobiliu Jūs turite galimybę valdyti ne tik savo kelionės maršrutą, bet ir tvarkaraštį - pamatykite žymiausius Graikijos objektus tada, kai autobusai jau nebevažiuoja. Nusprendę savo kelionę palengvinti su auto nuoma, galėsite važiuoti atsipūtę, saugiai laikyti savo bagažą kelionės metu ir greitai pasiekti ne tik viešbutį ar oro uostą, bet ir norimus pamatyti šalies objektus: užuot sugaišę tris valandas autobusu, nuvažiuokite ten vos per pora valandų su lengvuoju automobiliu. Pasirinkite Graikiją pamatyti patogiau - po šalį važinėkite nuomotu automobiliu. Nusprendę pasinaudoti SIXT rent a car paslaugomis, Jūs gaunate galimybę važiuoti Jums patinkančiu automobilio tipu. Tai gali būti ne tik jau įprastas lengvasis automobilis ar universalas, bet ir prabangus kupė ar kabrioletas, jei vykstate į verslo kelionę. Ketinantiems daugiau laiko praleisti užmiestyje rekomenduojame rinktis keturiais ratais varomą visureigį. Taip pat siūlome pasinaudoti mūsų turima satelitine navigacija - su ja būsite užtikrinti, kad viską pasieksite laiku, nepasiklysite. Nemokantiems vairuoti galime suteikti papildomą vairuotoją.
Vairavimo taisyklės Graikijoje Vykstant į kitą šalį, aktualu pasidomėti vairavimo taisyklėmis. Juk, jei ketinate išsinuomoti automobilį Graikijoje, norisi, kad kelionė praeitų saugiai ir sklandžiai, o tai galite padaryti, tik jei tiksliai žinosite, ko iš Jūsų tikisi kiti šalies vairuotojai. Taigi, primename kelis pagrindinius reikalavimus, kuriuos verta atsiminti vairuojant Graikijoje: negalima lenkti artėjant prie nepažymėtos sankryžos; negalima naudoti garsinio signalo miestuose, išskyrus pavojaus atvejus; pastebint, kad baigia šviesti žalia spalva ir užsidegė geltonas šviesoforo signalas, reikia iš karto sulėtinti važiavimo greitį.Ne visose degalinėse priima korteles, todėl būkite pasiruošę grynųjų, jei reikės piltis kuro. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Graikijoje? Turint nuomotą automobilį, galite gana greitai pamatyti visas gražiausias ir įdomiausias Graikijos vietas. Graikija žinoma kaip civilizacijos lopšys, tad galite būti tikri, kad tikrai rasite, ką pamatyti: senovinių griuvėsių, muziejų, galėsite daugiau susipažinti su kultūra. Pirmiausia, galite pradėti nuo sostinės - Atėnų. Čia galėsite pamatyti Akropolį - civilizacijos simbolį, ir jo įspūdingą statinį - Partenoną. Šalia veikia ir muziejus, kuriame galite geriau pažinti ne tik miesto, bet ir turtingą šalies istoriją.Nuvykite ir į antrą didžiausią šalies miestą - Tesalonikį, Makedonijos regiono sostinę. Čia likę ir Bizantijos imperijos statinių miesto istoriniame centre. Jis laikomas Graikijos kultūrine sostine. Jei turite galimybę, nuvykite į vieną geriausiai žinomų Graikijos salų Santorini su miestais ant kalnų viršukalnių.Šalis taip pat žavi savo gamta: būtinai nuvažiuokite į Zagori, kuriame yra 2 nacionaliniai parkai. Čia galėsite ne tik pasivaikščioti miškuose, bet ir pamatyti Graikijos kalnus, namus, išlikusius nuo aštuoniolikto amžiaus.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Graikija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Graikija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Graikija, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Graikija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Graikija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 5922 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)

DUK apie nuomą Graikija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Graikija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Graikija?