Automobilių nuoma Saloniku Oro uostas

 

Populiariausi Saloniku Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Saloniku Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Saloniku Oro uostas padalinį

Adresas

Makedonia AP,Mikras Thessalon., 551 03 Thessaloniki, Graikija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:00
Valstybinės šventės
07:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Saloniku Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Saulėtoji Graikija atrandama kartu su Sixt automobilių nuoma Salonikų Macedonia oro uoste! Išbandykite Martino Sixto Vokietijoje įkurtos kompanijos teikiamas paslaugas ir džiaukitės kokybišku aptarnavimu bei prabangiais automobiliais. Sixt rent a car rūpinasi savo klientais, todėl kas pusę metų visus nuomojamos automobilius pakeičia naujais. Suteikite sau galimybę išsinuomoti automobilį Salonikų Macedonia oro uoste ir patogiai važiuokite pasirinktu automobiliu. Sportinis, ekonomiškas ar prabangus – renkatės Jūs! Jei patys nevairuojate, tačiau pirmenybę teikiate kelionėms automobiliu – pasinaudokite asmeninio vairuotojo paslauga. Automobilio nuoma Salonikuose – tai, ko reikia patogiai kelionei!
Sixt rent a car geriausiais Jūsų kelionės kompanionas! Jei vykstate į Salonikus ir norite greitai pasiekti miesto centrą – rekomenduojame Jums išsinuomoti automobilį Salonikų Macedonia oro uoste (SKG). 13 kilometrų nutolęs Mirkos pavadinimu žinomas oro uostas yra antras pagal dydį Kretos saloje, todėl automobilių nuoma Salonikų oro uoste – itin populiari paslauga. Iškeiskite spūstis ir karštį viešajame transporte į komfortą automobilyje su kondicionieriumi! Keliaukite po Kretą pasirinkę Sixt!
Salonikai – vieta, kur driekiasi paplūdimiai ir slepiasi didi istorinė atmintis Kretos miestas Salonikai puikiai žinomas tiek atostogautojų, tiek verslininkų. Puikiai išvystyta turizmo ir verslo sistema kasmet į šią vietą sukviečia daug miesto svečių. Atvykus į šį Graikijos kampelį siūlome nepraleisti progos pamatyti garsiausius šio miesto statinius – Baltąjį bokštą, Galerijaus arką, Šv. Demetrijaus ir Šv. Sofijos kupolines bazilikas. Romėnų laikų palikimas – atgaiva tokį architektūros stilių mėgstantiesiems. Pasivaikščiokite siauromis gatvelėmis ir prisėskite išgerti kavos, pamatykite, kaip verda graikų gyvenimas. Dar didesnei atgaivai siūlome automobiliu nuvykti iki Egėjo jūros skalaujamų Halkidiki paplūdimių, kurie pakeri savo skaisčiai žydra spalva. Leiskite sau trumpam nusikelti į rojaus kampelį ir pasimėgauti Graikija! Nepamirštami įspūdžiai keliaujant su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Saloniku Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Saloniku Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Saloniku Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Saloniku Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Saloniku Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 863 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)

DUK apie nuomą Saloniku Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Saloniku Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Saloniku Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Saloniku Oro uostas

Rodyti daugiau