Automobilių nuoma Thessaloniki

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Thessaloniki

* Kainos apskaičiuotos 07.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Saloniku Oro uostas nuo 14.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Thessaloniki

Automobilių nuoma Salonikuose – patogus būdas apžiūrėti miestą

Automobilių nuoma Salonikuose – patogus būdas apžiūrėti miestą

SIXT automobilių nuoma Salonikuose – nuostabi Graikija ir išsvajotas patogumas! 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija dabar gali pasigirti didžiausiu nuomojamų automobilių parku bei gausiu klientų ratu visame pasaulyje. Per daugiau nei šimtą metų įmonė savo veiklą išplėtė visame pasaulyje ir šiandien SIXT RENT A CAR vardas yra žinomas net 105 – iose valstybėse. Išsinuomoti automobilį Salonikuose dabar galima taip pat lengvai, kaip ir bet kuriame kitame pasaulio krašte. Rinkitės iš ekonomiškų ar prabangių automobilių ir patys spręskite, kas taps Jūsų ištikimu kompanionu Salonikuose. Pasinaudokite auto nuoma Salonikuose dabar ir kurkite savo kelionės prisiminimus su SIXT! Nors Salonikai yra gausiai lankomi turistų, tačiau šis miestas ne mažiau svarbus ir verslu užsiimantiems žmonėms – čia įsikūręs ne vienas ekonomikos centras. Dėl šios priežasties daug žmonių nusprendžia išsinuomoti automobilį Salonikuose ir norimas miesto vietas apžiūri bei pasiekia mašina. Tai itin patogu, jei taupote laiką, nes nereikia naudotis perpildytu viešuoju transportu. Jei bijote paklysti – pasinaudokite, pasirinktos klasės automobilyje, įmontuota GPS navigacija ir raskite norimas vietas greitai bei paprastai. SIXT RENT A CAR turi net 4 savo padalinius mieste, kuriuos atpažinsite iš ryškiaspalvių reklamų. Užsukite į vieną iš jų ir išsinuomokite automobilį kelionei po Graikiją!
Salonikai – kosmopolitiška atmosfera ir kaitri saulė! Vienas žinomiausių Graikijos miestų – Salonikai turi ką pasiūlyti tiek verslininkams, tiek keliautojams, norintiems iš arčiau susipažinti su antikinės kultūros židiniu. Viešint Salonikuose rekomenduojame aplankyti Šv. Džordžo bažnyčią, dar žinomą Roman Rotunda pavadinimu. Tai vienas žymiausių IV amžiaus statinių, šiandien tapęa to laikmečio paminklu. Jei norite pasigrožėti nuostabiu Salonikų panoraminiu vaizdu – pakilkite į Baltąjį bokštą, kuriame taip pat įrengtas ir Bizantijos laikų muziejus. Išnaršykite miestą ir susikurkite gražiausius prisiminimus. Puikus derinys: Graikija, kuri visada stebina, ir SIXT, kuris padeda užtikrinti kelionės komfortą!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Thessaloniki
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Thessaloniki?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Thessaloniki, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Thessaloniki.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Thessaloniki?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Thessaloniki. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,8
Remiantis 882 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)
Kelias į „Sixt“
(4,9)
DUK apie nuomą Thessaloniki
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Thessaloniki?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Thessaloniki?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Thessaloniki?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Thessaloniki

Rodyti daugiau