Automobilių nuoma Mykonos

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Mykonos

Patogus pasirinkimas – automobilių nuoma Mikėnuose

Patogus pasirinkimas – automobilių nuoma Mikėnuose

Išmėginkite SIXT automobilių nuomą Mikėnuose! Martino Sixto įkurta automobilių nuomos kompanija per daugiau nei 100 veiklos metų užsitarnavo klientų pasitikėjimą ne vien Vokietijoje, bet ir užsienyje. Šiandien SIXT kompanija veikia visame pasaulyje ir savo padalinius turi 105 – iose šalyse, todėl atsidūrę bet kuriame pasaulio krašte galėsite išsinuomoti automobilį (Mikėnuose taip pat). Išsirinkite mėgstamą automobilio tipą, o SIXT RENT A CAR pasiūlys tuo metu prieinamus automobilio modelius. Keliaukite saugiai ir patogiai bei pamatykite kuo daugiau. Be to kelionės maršrutų neriboja kilometrai: nėra jokių apribojimų, kokį atstumą leidžiama važiuoti. Nepažintos vietos ir atostogų džiaugsmas su auto nuoma Mikėnuose! SIXT RENT A CAR suteikia galimybę greitai pasiekti norimas salos vietas. Siūlome išsinuomoti automobilį Mikėnuose ir važinėti prabangiais SUV, sportiniais kupė ar kabrioleto tipo automobiliais, ar ekonomiškais lengvaisiais bei universalais. Asortimentas – kiekvieno kliento poreikiams. Pradėkite planuoti savo kelionės maršrutą patys, o tam, kad kelionė būtų sklandi, pasinaudokite naujomis GPS navigacijos sistemomis. Keliaujant su vaikais, automobilyje įmontuosime vaikiškas kėdutes, taip ir mažieji jausis patogiai bei saugiai. Tegul kelionė po Graikiją prasideda!
Mikėnai – kerinti žydros ir baltos spalvos harmonija Lankantis Mikėnuose pamatysite netradicinę Graikiją. Nuvykite iki garsiųjų vėjo malūnų, kurie jau tapo neatsiejama Mikėnų peizažo dalimi. Šioje vietovėje itin daug Antikos palikimo statinių, todėl nepraleiskite galimybės pamatyti Pangia Paraportiani koplyčios ar aplankyti Delos salą. Taip pat pabandykite surasti Mikėnų simboliu tapusį pelikaną Peterį bei apsilankykite senajame salos uoste. Galiausiai, suraskite savo svajonių paplūdimį ir saulės atokaitoje pasimėgaukite šiltais spinduliais. Mikėnai garsėja privačiais ir viešais paplūdimiais, todėl nesunkiai rasite, kur atsipalaiduoti. Jeigu norite ekstremalių potyrių, nerkite į jūros dugną ir stebėkite povandeninį gyvenimą. Nepamirštama patirtis ir žavinti Graikija. Atraskite ją su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Mykonos
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Mykonos.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Mykonos?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Mykonos. Gali būti taikomas mokestis.
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Mykonos?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,4
Remiantis 274 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
DUK apie nuomą Mykonos
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Mykonos?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Mykonos?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Mykonos

Rodyti daugiau