Automobilių nuoma Crete

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Crete

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Kretos Chanijos Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Crete

Automobilių nuoma Kretoje – ar jau išbandėte?

Automobilių nuoma Kretoje – ar jau išbandėte?

SIXT automobilių nuoma Kretoje – naujas patogumas keliaujant po Graikiją! Išbandykite vokišką kokybę ir ištobulintas automobilių nuomos paslaugas. Nenugalimas lyderis Vokietijoje ir į populiariųjų trejetuką Europoje patenkantis SIXT RENT A CAR džiugina savo klientus plačiu automobilių pasirinkimu ir kito lygio komfortu. Kas 6 mėnesius naujais pakeičiami automobiliai leidžia mėgautis prabanga ir patogumu. Nusprendus išsinuomoti automobilį Kretoje galėsite rinktis iš įvairių automobilio tipų: lengvųjų, kupė, kabrioletų, SUV bei universalų. Platus automobilių parkas pateisina kiekvieno lūkesčius. Pasinaudokite auto nuoma Kretoje ir leiskitės į atradimų kelionę! Nors Kreta yra sala, tačiau pagal savo dydį yra penkta Viduržemio jūroje, todėl norint pamatyti kuo daugiau salos pakrančių, rekomenduojama išsinuomoti automobilį. Kretoje tai padaryti galite net 11 SIXT nuomos punktų. Automobilį galite rezervuoti internetu arba atvykus į nuomos padalinį mašiną išsirinkti vietoje. Tik Jūs sprendžiate, prabanga ar ekonomiškumas Jums artimesnis. Tam, kad po salą galėtumėte judėti laisvai, automobilyje įmontuosime naujausius GPS daviklius, kurie nuves reikiamu keliu ir neleis paklysti. Judėkite nevaržomai, mėgaukitės Graikijos saule bei į krantą besiritančių bangų simfonija. SIXT RENT A CAR – vertinantiems išskirtines keliones!
Kreta – užburianti ir sugrįžti kviečianti sala Lankantis Kretoje sunku akimis aprėpti visą aplink plytintį grožį. Šioje saloje ne tik rasite balto smėlio paplūdimius ir kaitrią saulę, bet it daug istorinio palikimo. Rekomenduojame nuvykti iki Knoso rūmų griuvėsių. Tai unikalus pirmosios Europos civilizacijos kultūrinio paveldo pavyzdys. Apsilankykite Chanijos mieste, dažnai tituluojamame mažosios Venecijos vardu. Žinoma, nepraleiskite galimybės pamatyti ir salos sostinės Herakliono. Susipažinkite su niekada nenutylančiu Graikijos gyvenimo ritmu. Galiausiai, apsilankykite Dzeuso oloje ir nusikelkite į didingąjį Antikos laikotarpį. Atradimai ir nauji potyriai – tai Graikija, Kreta ir SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Crete
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Crete?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Crete, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Crete.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Crete?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Crete. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,5
Remiantis 1183 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)
Kelias į „Sixt“
(4,5)
DUK apie nuomą Crete
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Crete?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Crete?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Crete?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?