Automobilių nuoma
Reykjanesbaer
Žlugimas
Islandija // Reykjanesbaer
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Reykjanesbaer: Sixt automobilio nuoma internetu

Mėgstantiems savarankiškas keliones automobilių nuoma Reikjanesberge – nepakeičiamas sprendimas. Šiame mažyčiame miestelyje esantis „Sixt“ padalinys keliautojams suteikia neribotų galimybių. Darbo reikalams ar poilsinei viešnagei galite rinktis jūsų pomėgius geriausiai atitinkančias mašinas. „Sixt“ rent a car lengvai išsinuomosite prabangią ar ekonomišką mašiną su automatine ar mechanine pavarų dėže. Daugybė skirtingų automobilių kategorijų ir naudingos papildomos „Sixt“ paslaugos – tai, dėl ko vairuojant Reikjanesbergas dovanos tik geriausius įspūdžius.

 
 • Keflaviko Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Blikavöllur 5
  235 Reykjanesbaer

  Pi. - Se.06:00 - 18:00
  Nedarbo diena06:00 - 18:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Reikjanesberge

Tarptautinė Vokietijos kompanija „Sixt“ auto nuoma užsiima jau daugiau nei šimtą metų. Dėl griežtai puoselėjamų kokybės tradicijų, lankstumo, išskirtinės pagarbos klientui įmonė lengvai pelnė lyderės titulą. Šiandien „Sixt“ Islandijoje didžiuojasi įspūdingu prabangių mašinų parku. Daugelis jų iš gamyklos išriedėjo vos prieš kelis mėnesius. Jei planuojate išsinuomoti automobilį Reikjanesberge, su „Sixt“ komanda tai padarysite ypač paprastai ir greitai.

Kompanija siekia klientams suteikti kuo daugiau naudos. Siekdami keliauti saugiai, patogiai ir lengvai, pasinaudokite papildomomis paslaugomis. Reikjanesberge nepaklysite, jei automobilyje veiks „Sixt“ išnuomota GPS įranga. Laiku atsidurti reikiamoje vietoje padės ir automobilių nuoma su vairuotoju. Mažiesiems Islandijos svečiams pravers vaikiškos kėdutės. Tam, kad maksimaliai saugiai jaustųsi ir suaugusieji, dėmesio vertas papildomas mašinos draudimas.

Vairuokite Reikjanesberge su „Sixt“

Nuostabiais gamtos kampeliais ir įdomiais muziejais gali pasigirti tiek Reikjanesbergas, tiek jo apylinkės. Prabangūs, ekonomiški automobiliai nuomai pravers, jei lankytinus objektus norite apžiūrėti pagal savo susikurtą maršrutą. Be to, tokiu atveju grįžimo į nakvynės vietą, pietų ar tiesiog poilsio laikas priklausys tik nuo jūsų.

Naudodamiesi automobilių nuoma Reikjanesberge, pasimėgaukite aktyvaus laisvalaikio galimybėmis. Šiame miestuke įkurtas vienas geriausių baseinų šalyje. Be to, mieste žaidžia net kelios rimtos futbolo ir krepšinio komandos.

Netoliese esantis miestas Keblavikas – dar viena priežastis išsinuomoti automobilį Reikjanesberge. Čia rasite ne tik tarptautinį oro uostą, bet ir daugiau pramogų. Vikingų muziejuje smagiai laiką praleis visa šeima. Apie šių narsių užkariautojų buitį sužinosite ir šalia muziejaus esančioje etnografinėje fermoje.

Dėl infrastruktūros daugelio pažintis su Islandija prasideda nuo šių miestų. „Sixt“ rent a car – tobula galimybė pamatyti gerokai daugiau, nei siekia autobuso maršrutas. Mėgaudamiesi vairavimo komfortu ir išskirtiniu kraštovaizdžiu, namo sugrįšite prikaupę nuostabių prisiminimų.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas