Automobilių nuoma Bilbao Oro uostas

 

Populiariausi Bilbao Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Bilbao Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Bilbao Oro uostas padalinį

Adresas

Aeropuerto de Bilbao, 48180 Loiu, Ispanija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:30
Valstybinės šventės
07:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Bilbao Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Bilbao oro uoste Ispanijoje

Sixt automobilių nuoma Bilbao oro uoste Ispanijoje

Sixt automobilių nuoma Bilbao oro uoste – pamirškite varginančias keliones! 105-iose pasaulio šalyse veikianti transporto priemonių nuomos kompanija – rinkos lyderė Vokietijoje ir stiprių pozicijų neužleidžia visoje Europoje. Didžiausia automobilių pasiūla leidžia Jums rinktis ir patiems nuspręsti, kokio tipo automobilį vairuosite. Išsinuomoti automobilį Bilbao oro uoste tikrai nesudėtinga – rinkitės lengvuosius, SUV, kabrioletus, kupė, universaliuosius ar lengvuosius krovininius automobilius! Jūs sprendžiate – ekonomija ar prabanga bus Jūsų kelionės palydovas. Sixt rent a car kokybiškos paslaugos leidžia mėgautis važiavimu, o neribojamas kilometražas suteikia galimybę pamatyti visas trokštamiausias Ispanijos vietas! Prireikus siūlome GPS navigatorius, kurie nuves teisingu keliu ir neleis iššvaistyti laiko kelio paieškoms. Auto nuoma Bilbao – leiskite sau nevaržomai judėti!
Suteikite sau galimybę keliauti su Sixt Bilbao oro uostas (BIO) – tai svarbiausias baskų teritorijoje esantis oro uostas, įsikūręs šiaurės Ispanijoje. Nors kelionė iki miesto centro užtrunka vos 20 minučių, norint išvengti žmonių spūsčių prie autobusų ir kito viešojo transporto, patogiausia išsinuomoti automobilį Bilbao oro uoste ir komfortabiliai pratęsti savo kelionę nuo durų iki durų. Sixt nuomos punktą rasite oro uosto teritorijoje vos tik išėję pro duris. Be to, išsirinkti patinkantį automobilį galite ir su savo iPhone, o grąžinti bei paimti per 24 valandas. Sixt rent a car – ranka pasiekiamas patogumas!
Bilbao – pramoninis miestas, žavintis architektūra Galimybė pasinaudoti  automobilių nuoma Bilbao oro uoste suteiks Jums laisvę judėti ir pažinti paslaptingąjį Bilbao! Nuvykite iki įspūdingo, modernaus ir šiuolaikiško Gugenheimo meno muziejaus, kuris dar net neįėjus į vidų sužavi išskirtine forma ir didybe! Rekomenduojame pamatyti unikalias Šv. Antano, Šv. Džeimso ir Šv. Jokūbo bažnyčias ir pasivaikščioti Bilbao senamiestyje. Nusimeskite kelionės rūpesčius, kai svarstote kaip iš vieno miesto galo patekti į kitą – leiskite sau išsinuomoti automobilį Bilbao oro uoste ir mėgaukitės atostogomis! Pamatykite, kokia neprilygstama ir įvairialypė gali būti Ispanija!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Bilbao Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Bilbao Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Bilbao Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Bilbao Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Bilbao Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 1570 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Porsche 911 Carrera Coupé
Porsche 911 Carrera Coupé
Audi R8 Convertible
Audi R8 Convertible
BMW M240i Convertible
BMW M240i Convertible
Mercedes-AMG CLA 45
Mercedes-AMG CLA 45
BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
Porsche 911 Carrera Cabrio
Porsche 911 Carrera Cabrio
Maserati Levante
Maserati Levante
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
Porsche Boxster Cabrio
Porsche Boxster Cabrio

DUK apie nuomą Bilbao Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Bilbao Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Bilbao Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Bilbao Oro uostas

Rodyti daugiau