Automobilių nuoma Ispanija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Ispanija

Atraskite Ispanija

SIXT automobilių nuoma Ispanijoje

SIXT automobilių nuoma Ispanijoje

SIXT rent a car palengvins Jūsų kelionę - pasirinkite išsinuomoti automobilį Ispanijoje ir galėsite mėgautis visais nuomos patogumais. Į tai įeina ne tik pasirinktas Jums patinkantis automobilio tipas, bet ir proga visiškai valdyti kelionės laiką, maršrutus - vyksite tik ten, kur norite ir kada norite. Todėl atsipalaiduokite: naudodamiesi auto nuoma, greitai nuvyksite į reikiamas vietas, galėsite būti nepriklausomi nuo viešojo transporto maršrutų ir tvarkaraščio. Kiekviena kelionė labai priklauso ir nuo transporto: vieni renkasi viešąjį transportą, kiti linkę nuomoti automobilį. Vykstant į Ispaniją, daug parankesnis pastarasis sprendimas - turėdami savo transportą galėsite pasiekti norimas vietas greičiau ir patogiau. Kompanija SIXT rent a car paslaugas teikia nuo 1912 metų, kada buvo įkurta Vokietijoje (dabar jos tinkle 105 - ios šalys). Pasirinkę kompanijos paslaugas, galėsite vairuoti norimo tipo automobilį: lengvąjį, universalą, visureigį, kupė, kabrioletą. Taip pat galite naudotis ir satelitine navigacija, gauti draudimą, specialias kėdutes vaikams.
Vairavimo taisyklės Ispanijoje Jei ruošiatės Ispanijoje vairuoti, o ne tiesiog būti keleivis, tuomet Jums reikės pasirūpinti savo kelio eismo taisyklių žiniomis. Dauguma taisyklių yra panašios kaip ir daugumoje Europos: vairuoti reikia dešinėje, negalima viršyti greičio, negalima kirsti ištisinės juostos. Tačiau yra ir kelios taisyklės, kurias verta prisiminti, prieš sėdant už vairo Ispanijoje: Jei nešiojate akinius, daiktadėžėje turite laikyti papildomą porą; Jei ketinate lenkti, „pamirksėkite“ šviesomis prieš Jus esančiam vairuotojui - tai gana įprasta šioje šalyje; Negalima be priežasties naudoti garsinio signalo - palikite tai tik pavojaus atvejams.Visuomet sekite informaciją, kuri nurodyta ženkluose, ir kelionė Ispanijoje turėtų praeiti sklandžiai. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Ispanijoje? Ispanija - gana didelė šalis, tačiau turint nuomotą automobilį, Jūs galite daug greičiau pamatyti norimus įvairių miestų ir apylinkių lankytinus objektus nei jei tai būtumėte darę viešuoju transportu. Kelionę pradėkite senojoje Ispanijos sostinėje - Tolede. Mieste, kuris buvo šalies sostinė iki XVI amžiaus, rasite daug viduramžius ar net Romos imperijos laikus siekiančius pastatus.Nuvykite ir į dabartinę Ispanijos sostinę - Madridą. Tai vienas kosmopolitiškiausių Europos miestų, kuriame taip pat galite pamatyti ir daug senovinių pastatų, tokių kaip Karališkuosius rūmus, kur gyvena Ispanijos monarchai. Aplankykite ir Barseloną, kuri išsiskiria savo itin spalvingais pastatais - čia gyvenęs architektas Antonis Gaudis buvo didelis Art Nouveau gerbėjas, tad ir pastatus statė pagal šį stilių.Nusprendę išsinuomoti automobilį Ispanijoje, galite nuvykti ir į kiek atokesnes vietas, pavyzdžiui, Granadą, kuri yra įsikūrusi Siera Nevados kalnų papėdėje. Čia rasite ne tik Europos, bet ir arabų stiliaus pastatų nes čia ilgą laiką gyveno maurai. Čia rasite ir neapsakomo grožio sodus, sukurtus Alhambros rūmuose, kuriuose galėsite pasivaikščioti.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Ispanija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Ispanija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Ispanija, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Ispanija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Ispanija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 72989 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)

DUK apie nuomą Ispanija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Ispanija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Ispanija?