Automobilių nuoma Valensijos Oro uostas

 

Populiariausi Valensijos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 23.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Valensijos Oro uostas nuo 30.05.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Valensijos Oro uostas padalinį

Adresas

Zona rent a car - Llegadas, 46940 Manises (Valencia), Ispanija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Valensijos Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Valensijos oro uoste Ispanijoje

Sixt automobilių nuoma Valensijos oro uoste Ispanijoje

Sixt automobilių nuoma Valensijos oro uoste – kelionės po saulėtąjį miestą pradžia! Vokietijoje įkurta transporto priemonių nuomos kompanija yra rinkos lyderių viršuje Europoje, tačiau savo paslaugas teikia ir už jos ribų. Glaudus bendradarbiavimas su BMW koncernu užtikrina aukštą siūlomų paslaugų kokybę ir nuolatinį tobulėjimą. Sixt rent a car kas pusę metų keičia nuomai skirtus automobilius, todėl klientai gali mėgautis itin aukšta teikiamų paslaugų kokybe. Ekonomiškas, sportinis ar prabangus – kiekvienas ras sau tinkamą, nes išsinuomoti automobilį Valensijos oro uoste – paprasta ir patogu! Lengvasis, universalusis, kupė, kabrioletas, lengvasis krovininis ar SUV – Jūsų pasirinkimas, kokio tipo automobilį vairuosite! Nebijokite paklysti Valensijos keliuose, nes prireikus įmontuosime GPS navigatorių, kuris užtikrins atvykimą į norimą vietą laiku! Patogi ir saugi kelionė su Sixt!
Auto nuoma Valensijoje – išbandykite nieko nelaukdami Valensijos oro uostas (VLC) yra strategiškai patogioje vietoje, ne per toliausiai nuo Valensijos. Atstumas nuo Maniso oro uosto iki Valensijos – 8 kilometrai, todėl išsinuomoti automobilį Valensijos oro uoste – patogios kelionės pratęsimo variantas! Sixt rent a car inovatyvi kompanija, kurios pagrindinis tikslas – laimingas klientas! Dėl to automobilių nuoma Valensijos oro uoste – dar paprastesnė, nes užsisakyti norimos klasės automobilį galite naudodamiesi savo iPhone! Be to, nesukite galvos, jei skrydis vėluoja – užsakytą automobilį galite pasiimti per 24 valandas. Komfortas ir kokybė telpa žodyje Sixt!
Valensija – senovės ir moderno derinys! Valensija – tai didelis ir perspektyvų kupinas miestas! Norint jį pažinti ir apžiūrėti vargu ar pakaktų vienos savaitės, tačiau pasitelkus automobilį viskas tampa daug paprasčiau. Rekomenduojame nuvažiuoti iki Menų ir mokslų miesto (Ciudad de las Artes y las Ciencias). Čia galėsite ne tik grožėtis futuristine pastatų architektūra, bet ir pasivaikščioti po meno ir mokslo muziejus. Žavėkitės unikaliu senamiesčiu ir Viduržemio jūros skalaujamais paplūdimiais. Ispanija – kokios dar nematėte!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Valensijos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Valensijos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Valensijos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Valensijos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Valensijos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 2319 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
Maserati Ghibli SQ4
Maserati Ghibli SQ4
Seat Mó 125 Eléctrica
Seat Mó 125 Eléctrica
BMW M850i Gran Coupé
BMW M850i Gran Coupé
Jaguar F-Type Convertible
Jaguar F-Type Convertible
Mercedes-Benz Clase G 63
Mercedes-Benz Clase G 63
Mercedes-Benz EQV
Mercedes-Benz EQV
BMW M240i Convertible
BMW M240i Convertible
Audi R8 Coupé
Audi R8 Coupé
Audi RS4 Avant
Audi RS4 Avant

DUK apie nuomą Valensijos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Valensijos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Valensijos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Valensijos Oro uostas

Rodyti daugiau