Automobilių nuoma Jerez Oro uostas

 

Populiariausi Jerez Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Jerez Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Jerez Oro uostas padalinį

Adresas

Zona rent a car - Llegadas, 11401 Jerez de la Frontera, Ispanija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 22:00
Valstybinės šventės
08:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Jerez Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Chereso oro uoste Ispanijoje

Sixt automobilių nuoma Chereso oro uoste Ispanijoje

Automobilių nuoma Chereso oro uoste – keliauti su Sixt taip paprasta ir lengva! Net 105-iose pasaulio šalyse veikianti kompanija siūlo didžiausią automobilių nuomos pasirinkimą Europoje. Nusprendę išsinuomoti automobilį Chereso  oro uoste, galėsite rinktis iš  lengvųjų krovininių, 4x4, universaliųjų, lengvųjų, kupė ar kabrioleto tipo automobilių. Sportiškas, prabangus ar ekonomiškas – tik Jūsų pasirinkimas. Kokybė ir komfortiškas važiavimas visos kelionės metu – tai, ką siūlo Sixt rent a car! Jei keliaujate kartu su savo mažyliais, Jūsų pasirinktame automobilyje galėsime įmontuoti papildomų vaikiškų kėdučių – tegul visi keliauja saugiai. Pažinkite Ispaniją pasinaudoję auto nuoma Cherese!
Patogi kelionė su Sixt – tiesiai iš oro uosto La Parra oro uostu (XRY) neretai vadinamas netoli Chereso įsikūręs oro uostas – jis yra pakankamai geroje strateginėje vietoje. Visgi norint pasiekti Chereso miestelį Jums teks važiuoti 8 kilometrus, o jei nuspręsite aplankyti nuostabųjį Kadizą – jį pasieksite per valandą. Automobilių nuoma Chereso oro uostesuteikia Jums galimybę pasiimti užsisakytą automobilį per 24 valandas, todėl nesukite galvos, jei skrydis nenumatytai vėluoja. Dėmesys klientui – Sixt rent a car svarbiausia! Rekomenduojame išsinuomoti automobilį Chereso  oro uoste ir išvengti viešojo transporto spūsčių. Keliaukite komfortabiliai ir užtikrintai!
Cheresas – Andalūzijos perlas Visai nesvarbu, ar į Cheresą atvykote verslo, ar turistiniais tikslais – miesto grožio neįmanoma nepastebėti. Leiskitės į ispūdžių kupiną kelionę ir patirkite flamenko miesto ritmą. Cherese gausu architektūrinių statinių – bažnyčių, rūmų, miesto aikščių. Viską sunku apvaikščioti pėsčiomis, todėl automobilis puiki išeitis! Jei domina įdomioji istorija, nuvykite į Laikrodžių muziejų, kur sukaupta daugiau nei 300 laikrodžių kolekcija, apimanti XVI–XIX amžiaus laikotarpį. Atraskite savo Andalūziją vaikštinėdami siauromis ispaniškomis gatvelėmis, o vakare prisėskite tavernoje ir paragaukite tradicinio Chereso vyno – sustabdykite laiką ir mėgaukitės supančia harmonija. Ispanija stebina ir kas kartą sugeba sužavėti iš naujo! Keliaukite su Sixt ir kaupkite savo gerų prisiminimų bagažą!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Jerez Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Jerez Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Jerez Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Jerez Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Jerez Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 567 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Audi RS4 Avant
Audi RS4 Avant
Maserati Levante
Maserati Levante
Porsche Macan
Porsche Macan
BMW 550d M Limousine
BMW 550d M Limousine
Mercedes-Benz Clase G 500
Mercedes-Benz Clase G 500
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Seat Mó 125 Eléctrica
Seat Mó 125 Eléctrica
BMW M850i Convertible
BMW M850i Convertible
Porsche Cayenne Hybrid
Porsche Cayenne Hybrid
Maserati Ghibli
Maserati Ghibli

DUK apie nuomą Jerez Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Jerez Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Jerez Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Jerez Oro uostas

Rodyti daugiau