Automobilių nuoma Milano Linates Oro Uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Milano Linates Oro Uostas padalinį

Adresas

Viale Enrico Forlanini Sala Autonoleggi, 20090 Segrate, Italija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:30 - 23:30
Valstybinės šventės
07:30 - 23:30

Mūsų paslaugos Milano Linates Oro Uostas

Sixt automobilių nuoma Milano Linatės  oro uoste Italijoje

Sixt automobilių nuoma Milano Linatės  oro uoste Italijoje

Išbandykite Sixt automobilių nuoma Milano Linatės oro uoste ir užsitikrinkite patogią kelionę! 1912 metais Martino Sixto įsteigta kompanija – rinkos lyderė Vokietijoje, tačiau savo veikla džiugina automobilių nuomos klientus 105-iose šalyse. Kokybiški, premium klasės automobiliai leidžia užtikrintai riedėti Italijos keliais. Rinkitės, kokio tipo transporto priemonę norėsite vairuoti – ar tai bus lengvasis, universalusis, kupė, kabrioletas, o gal – visureigis? Sprendžiate tik Jūs! Leiskite sau išsinuomoti automobilį Milano Linatės oro uoste ir skriekite link Milano su prabangiu sportiniu automobiliu! Jei manote, kad pasiklysite mados sostinėje – vykite abejones šalin, nes prireikus Jūsų pasirinktame automobilyje įmontuosime GPS navigatorių! Optimalūs sprendimai kiekvienam – Sixt rent a car!
Nauji įspūdžiai su Sixt automobilių nuoma Milano Linatės oro uoste! Pasinaudokite auto nuoma Milane ir pasirinkite išsinuomoti automobilį Milano Linatės oro uoste. LIN trumpiniu žinomas oro uostas, nors oficialiai nuo miesto centro nutolęs 8 kilometrus, arčiausiai Milano esantis tokio tipo objektas. Ieškokite oro uosto teritorijoje Sixt rent a car iškabos ir greitai bei lengvai pasiimkite išsirinktą automobilį. Grąžinti išsinuomotą transporto priemonę galėsite per parą – vadinasi, niekur skubėti nereikia: automobiliui bet kuriuo metu į sutartą vietą pristatyti Jūs turite net 24 valandas. Italija, kurios žavesį atrasite su Sixt!
Milanas – mados Odisėjas Italijos šiaurėje Milanas visada žavi tiek keliautojus, tiek verslininkus, nes tai tikras metropolis! Aplankykite įspūdingąją Duomo katedrą ir nepraleiskite galimybės pakilti ant katedros stogo, nuo kurio atsivers visa miesto panorama! Nuvykite prie Sforcų pilies, kurioje rasite ne tik muziejų, bet ir turėsite galimybę pasivaikščioti milžiniškame Sempionės parke. Harmonizacija su gamta triukšmo ir linksmybių kupiname Milane kartais labai puikus sprendimas, norint atsipalaiduoti. Suvalgykite garsiųjų itališkų ledų Milano ledainėje Cioccolatitaliani ir mėgaukitės kiekviena akimirka, praleista Leonardo da Vinčio tėvynėje! Keliauti su Sixt – patogu ir lengva!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Milano Linates Oro Uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Milano Linates Oro Uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Milano Linates Oro Uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Milano Linates Oro Uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Milano Linates Oro Uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 2180 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)

DUK apie nuomą Milano Linates Oro Uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Milano Linates Oro Uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Milano Linates Oro Uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?