Automobilių nuoma Italija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Italija

Atraskite Italija

SIXT automobilių nuoma Italijoje

SIXT automobilių nuoma Italijoje

Pasimėgaukite savo išvyka - paverskite ją kuo patogesne su SIXT rent a car, juk dabar išsinuomoti automobilį Italijoje yra visiškai nesudėtinga. Turėdami nuomotą automobilį, galėsite daug lengviau užtikrinti sau ir savo kelionėms draugams, kad pasieksite visus lankytinus objektus tuo metu, kai to visi norėsite. Jei vykstate į verslo kelionę, tuomet bus daug lengviau užtikrinti visą susikurtą kelionės planą. Keliaukite patogiai - pasinaudokite auto nuoma. Prieš atvykdami į Jums artimiausią SIXT rent a car nuomos punktą, nuspręskite, kokiu automobilio tipu Jums būtų parankiausia važiuoti. Jei vykstate tiesiog atostogauti, galite pasirinkti įprastą lengvąjį automobilį arba universalą: jais patikimai galėsite nuvykti į skirtingas miestų ar apylinkių vietas. Ketinate keliauti kiek prabangiau? Nuomos punktuose taip pat siūlomi kupė ir kabrioletai, kad galėtumėte Italiją pamatyti laikydami prabangaus automobilio vairą. Norintiems kiek daugiau nuotykių, ketinantiems važinėtis bekele, siūlome rinktis keturiais ratais varomus visureigius. Prireikus papildomų paslaugų, taip pat suteikiame satelitinę navigaciją, kėdutes vaikams, papildomą vairuotoją, draudimą.
Vairavimo taisyklės Italijoje Nusprendę išsinuomoti automobilį Italijoje, paranku užtikrinti, kad važiuotumėte visuomet laikydamiesi kelio eismo taisyklių: juk nenorite, kad išvyką sugadintų bauda. Todėl paruošėme kelis punktus, kuriuos verta prisiminti vairuojant kelionėje: daugelyje vietų, jei ten yra istorinių pastatų, negalima patekti su automobiliu, todėl venkite važiuoti miestų istoriniuose centruose; kai kurie keliai gali būti mokami; siaurame kelyje pirmenybę lenkti turi sunkesnis automobilis.Natūralu, kad dauguma taisyklių išlieka panašios: sekite kelio ženklus, neviršykite greičio ir gerbkite kitus vairuotojus. Tuomet kelionė praeis ramiai. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Italijoje Automobiliu turbūt geriausiai įmanoma pamatyti visa, ką gali pasiūlyti Italija. Todėl vos gavę savo nuomotą automobilį, pradėkite kelionę šalies įžymybių link.Vienas iš lankomiausių Europos miestų - Italijos sostinė Roma. Tai buvo Romos imperijos centras, ir čia vis dar išlikę svarbiausi to meto statiniai: Koliziejus, Forumas, Panteonas. Čia įsikūrusi ir viena iš mažiausių Europos valstybių - Vatikanas, žavintis savo bažnyčių kompleksu.Jei sostinės jau gana, traukite į kitus žymius Italijos miestus: Neapolį, Milaną, Florenciją, Veneciją. Pastarajame mieste būtinai pasivažinėkite nakties metu - šalia kanalų, mažomis gatvelėmis. Dar vienas puikus regionas, kur galite pasivažinėti ir pamatyti įspūdingą Italijos gamtą - Toskanas. Milanas - vienintelis miestas, kuriame galite pamatyti Leonardo Da Vinčio paveikslą „Paskutinė vakarienė“, tad jei esate šio menininko gerbėjas, būtinai užsukite į šį miestą. Nuvykite ir į Italijos salas: Sicilijoje galite rasti Senovės Graikų civilizacijos griuvėsių. Geriausia vieta pažinti istoriją - Šventyklų slėnis. Kita Italijos sala - Sardinija, labiau tinka tiems, kurie ieško, kur galėtų atsipalaiduoti. Čia Jūsų laukia įspūdingi paplūdimiai.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Italija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Italija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Italija, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Italija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Italija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 50276 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)

DUK apie nuomą Italija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Italija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Italija?