Automobilių nuoma Romos Fjumicino Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Romos Fjumicino Oro uostas stotį

Adresas

Sala Autonoleggi, 00054 Fiumicino, Roma, Italija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Romos Fjumicino Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Romos Fjumičino oro uoste Italijoje

Sixt automobilių nuoma Romos Fjumičino oro uoste Italijoje

Vykdami į Italijos sostinę, kelionę palengvinsite, jei pasinaudosite Sixt automobilių nuoma Romos Fjumicino oro uoste. Net 105-iose šalyse veikianti įmonė Sixt rent a car rūpinasi, kad Jums būtų suteiktos aukštos kokybės nuomos paslaugos. Oro uoste galėsite pasirinkti iš įvairių automobilių tipų: lengvųjų, universaliųjų. Norintys galės gauti ir visureigį, o mėgstantiems prabangą paruošti kupė ir kabrioletai. Atvykusiems išsinuomotu automobiliu atgal į oro uostą, sudaryta galimybė jį grąžinti į nuomos punktą bet kokiu paros metu.
Kodėl turėtumėte išsinuomoti automobilį Romos Fjumicino oro uoste? Romos Fjumičino oro uostas (FCO) žinomas kaip Leonardo da Vinčio tarptautinis oro uostas – taip jis pavadintas pagerbiant žymųjį dailininką, kuris nupiešė pirmojo sraigtasparnio prototipą. Tai vienas daugiausia keliautojų sulaukiantis oro uostas Europoje, kiekvienais metais aptarnaujantis daugiau nei 40 mln. žmonių. Šis oro uostas yra toliau nuo Romos nei Čampino – nuo Italijos sostinės jį skiria net 35 km. Nusprendus aplankyti didžiausią Italijos miestą, sudarytos įvairios sąlygos ten greitai nukakti – naudojantis autobusu, taksi arba galima išsinuomoti automobilį Romos Fjumicino oro uoste. Romą galima pasiekti vienu iš šalia oro uosto esančių greitkelių.
Auto nuoma Romoje leis aplankyti visus istorinius paminklus Romos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, todėl galite būti tikri, kad čia išvysite kvapą gniaužiančių statinių. Savo kelionę su Sixt rent a car galite pradėti nuo įvairių Romoje esančių fontanų – pavyzdžiui, galėsite stabtelėti šalia jau minėtų Berninio Keturių upių ir Trevi. Geriausia juos lankyti vakare arba anksti ryte – tuo metu nebūna tiek daug žmonių. Iš architektūrinių paminklų galėsite pasigrožėti Šv. Marijos bazilika, kurioje guli ir šv. Valentino palaikai. Jei norite apžvelgti visą miestą, pasinaudokite automobilių nuoma Romos Fjumicino oro uoste ir nuvykite ant Džianikolo (Gianicolo) kalno – pasigrožėsite visa Roma, jos istoriniais paminklais – Panteonu, Romos forumu ir naujesniais miesto statiniais. Ant kalno viršūnės taip pat yra Garibaldžio skulptūra – asmens, kuris vienijo Italiją. Nepamirškite išvykos metu aplankyti ir Vatikaną, ir Koliziejų – šios vietos kasmet pritraukia net apie milijoną turistų.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Romos Fjumicino Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Romos Fjumicino Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Romos Fjumicino Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Romos Fjumicino Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Romos Fjumicino Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,7
Remiantis 4483 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A4 Avant Aut.
Audi A4 Avant Aut.
BMW Serie 1 Aut.
BMW Serie 1 Aut.
Audi A6 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
DUK apie nuomą Romos Fjumicino Oro uostas
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Romos Fjumicino Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Romos Fjumicino Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?