Automobilių nuoma Venecijos Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Venecijos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Venecijos Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Venecijos Oro uostas stotį

Adresas

Viale Galileo Galilei 30/1 Car Rental Center, 30173 Venezia, Italija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 00:00
Valstybinės šventės
08:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Venecijos Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Venecijos oro uoste Italijoje

Sixt automobilių nuoma Venecijos oro uoste Italijoje

Pradėdami savo kelionę kanalų mieste, nepamirškite pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Venecijos oro uoste. Nuomos paslaugos itin aukštos kokybės, mat įmonė Sixt rent a car veikia jau nuo 1912 metų. Atvykę į Venecijos oro uostą, galėsite rasti lengvųjų ir universaliųjų automobilių, keturiais ratais varomų visureigių – yra galimybė išsirinkti norimą automobilio tipą. Pasirinktas automobilis leis Jums greičiau pasiekti visas norimas vietas. Baigdami savo kelionę, neieškosite kito nuomos punkto – nesvarbu, koks bus dienos ar nakties metas, galėsite automobilį grąžinti į Venecijos oro uosto nuomos punktą.
Išsinuomoti automobilį Venecijos oro uoste – puikus sprendimas Venecijos Marko Polo oro uostas (VCE) daugiausia vykdo tarptautinius skrydžius, taigi į Veneciją dažnai atskrenda turistų iš pačių įvairiausių Europos šalių. Oro uostas buvo pavadintas tokiu vardu siekiant pagerbti žymų Venecijos keliautoją Marką Polą, keliavusį į Centrinę Aziją ir Kiniją. Jis aprašė šias vietas ir papasakojo apie jas europiečiams. Oro uostas yra arčiau Teseros nei Venecijos, todėl jei norite greitai pasiekti miestą, pilną kanalų bei žinomą dėl kasmečio prabangaus karnavalo, tuomet Jums vertingiau išsinuomoti automobilį Venecijos oro uoste. Greitai pasieksite miestą ir pamatysite visas norimas aplankyti vietas.
Auto nuoma Venecijoje leis pamatyti miestą lengvai Šiaurės Italijoje esanti Venecija susideda iš 117 salų, kurios atskirtos kanalais ir sujungtos tiltais. Miestas buvo itin svarbus viduramžiais bei renesanso epochos laiotarpiu, o šiomis dienomis mėgstamas dėl išlikusių istorinių pastatų, žavių kanalų, gondolų. Vykdami siauromis gatvelėmis su Sixt rent a car automobiliu, nepamirškite užsukti į Campanile – senovišką pastatą, kuris buvo atstatytas, kad atrodytų lygiai taip pat, koks buvo 912 metais. Užkilę į pastato viršų galėsite pasigrožėti visa apačioje besimatančia Venecija. Jei Jūsų dėmesį traukia istoriniai pastatai, neaplenkite Dožo rūmų, pilnų slaptų koridorių, Šv. Morkaus bazilikos su mažais bokšteliais, Šv. Morkaus aikštės, kurioje niekada netrūksta žmonių. Geriausias būdas pamatyti visas norimas vietas – nusileidus lėktuvui pasinaudoti automobilių nuoma Venecijos oro uoste.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Venecijos Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Venecijos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Venecijos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Venecijos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Venecijos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,5
Remiantis 2453 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A4 Avant Aut.
Audi A4 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
BMW Serie 1 Aut.
BMW Serie 1 Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
DUK apie nuomą Venecijos Oro uostas
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Venecijos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Venecijos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Venecijos Oro uostas

Rodyti daugiau