Automobilių nuoma Milano Oro Uostas Malpensa T1

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Milano Oro Uostas Malpensa T1 padalinį

Adresas

Terminal 1, 21010 Ferno Varese, Italija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Milano Oro Uostas Malpensa T1

Sixt automobilių nuoma Milano Malpensos oro uoste Italijoje

Sixt automobilių nuoma Milano Malpensos oro uoste Italijoje

Sixt automobilių nuoma Milano Malpensos oro uoste – tai Jūsų komfortiška kelionė! Sixt rent a car įkurta 1912 metais ir savo veiklą išplėtojo net 105-iose šalyse. Ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje žinomas automobilių nuomos ženklas leidžia klientams rinktis iš didelio asortimento premium klasės transporto priemonių. Nusprendę išsinuomoti automobilį Milano Malpensos oro uoste, galėsite rinktis iš lengvųjų, kupė, universaliųjų, visureigių ir kabrioletų. Tik Jūs sprendžiate, kuris automobilių tipas labiausiai tenkina Jūsų poreikius! Pratęskite savo kelionę po šiaurinę Italiją pasinaudodami auto nuoma Milane! Jūsų kilometražas neribojamas, todėl nesirūpindami važinėkite ir kurkite naujus prisiminimus kartu su Sixt!
Neprilygstami įspūdžiai su Sixt automobiliais! Automobilių nuoma Milano Malpensos oro uoste T1 (MXP) – alternatyvus sprendimas, norint efektyviai išnaudoti savo kelionės laiką! Tai didžiausias šiaurinei Italijai priklausantis oro uostas, todėl kaip ir daugelis tokio masto statinių, jis gerokai nutolęs nuo miesto. 40 kilometrų atstumą Jūs greitai įveiksite nusprendę išsinuomoti automobilį MXP oro uoste. Pasinaudokite Sixt rent a car paslaugomis ir grąžinkite automobilį tada, kai patogu Jums – per 24 valandas. Leiskitės į prabanga dvelkiančią kelionę su Sixt automobiliu!
Mada, mokslas ir kultūra – viename – Milano – pavadinime Milanas – tai modernumo, itališkojo klasicizmo ir renesanso mišinys. Čia galite rasti ir pamatyti visko: tiek didelių parkų, tiek nuostabių architektūros statinių, tiek gatve žingsniuojančių dizainerių! Jei domitės menu, būtinai apsilankykite Santa Marija dele Gracijė (Santa Maria delle Grazie) bažnyčioje, kurioje įrengtas muziejus su garsiuoju Leonardo da Vinčio Paskutinės vakarienės šedevru. Tai miestas, kuris užburia ir priverčia sugrįžti vėl ir vėl. Jei šiaurės Italijoje apsistojote ilgesniam laikui, rekomenduojame nuvažiuoti į Komo miestelį, kurio Alpių bei Lekos ir Komos ežerų vaizdai, funikulieriumi pakilus į kalvą, pribloškia ir nepalieka abejingų! Mėgaukitės Italija ir Sixt teikiamomis paslaugomis!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Milano Oro Uostas Malpensa T1
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Milano Oro Uostas Malpensa T1?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Milano Oro Uostas Malpensa T1, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Milano Oro Uostas Malpensa T1.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Milano Oro Uostas Malpensa T1?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 5321 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)

DUK apie nuomą Milano Oro Uostas Malpensa T1

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Milano Oro Uostas Malpensa T1?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Milano Oro Uostas Malpensa T1?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?