Automobilių nuoma Fort Lauderdale Oro uostas

 

Populiariausi Fort Lauderdale Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Fort Lauderdale Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Fort Lauderdale Oro uostas padalinį

Adresas

600 Terminal Dr FLL Car Rental Center, 33315-3618 Fort Lauderdale, Jungtines Amerikos Valstijos
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Fort Lauderdale Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Fort Lauderdeilio oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Fort Lauderdale International Airport)

Sixt automobilių nuoma Fort Lauderdeilio oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Fort Lauderdale International Airport)

Sixt automobilių nuoma Fort Lauderdeilo oro uoste – norintiems komfortiškos kelionės! Martino Sixto 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija gali pasigirti sėkme ir sulauktu milžinišku populiarumu, kuris leido išplėsti veiklą net 105 – iose pasaulio šalyse. Inovatyvumas ir nuolatinis noras tobulinti teikiamų paslaugų kokybę leido Sixt rent a car suburti didelį klientų ratą. Dėl šios priežasties išsinuomoti automobilį Fort Lauderdeilo oro uoste renkasi dažnas atvykėlis. Šiame oro uoste siūloma rinktis net iš 5 automobilio kategorijų. Lengvieji, universalai, kupė, 4x4, kabrioletai – pasirinkimo laisvė suteikiama Jums! Keliaukite ir džiaukitės kiekviena akimirka. Jei nerimaujate dėl nežinomų Amerikos kelių, Jūsų pasirinktą automobilį pateiksime su GPS navigacija, kad kelionė būtų be jokių trukdžių. Sixt – vertinantiems patogumą ir prabangią klasiką!
Auto nuoma Fort Lauderdeile – greitas sprendimas skubantiems! Fort Lauderdeilo oro uostas (FLL) – įsikūręs Fort Lauderdeilo šiaurinėje dalyje, tačiau norint pasiekti pietinę miesto dalį ar populiarųjį Majamį – sunku išsiversti be Sixt rent a car paslaugų. Išsinuomoti automobilį Fort Lauderdeilo oro uoste itin paprasta ir patogu. Mūsų kompanija koja kojon žengia su naujausiomis technologijomis, todėl užsisakyti transporto priemonę galėsite naudojantis savo iPhone telefonu. Maža to, išsinuomoti automobilį galėsite prie greitojo aptarnavimo langelio Exspress counter. Tai reiškia, jog nesugaišite papildomo laiko oro uoste ir galėsite iškart važiuoti tyrinėti miesto!
Fort Lauderdeilas – kurortas kiekvienam ištroškusiam saulės ir pramogų! Lankantis Fort Lauderdeile rekomenduojame apsilankyti įspūdinguose balto smėlio paplūdimiuose ir atsikvėpti palmės pavėsyje. Pavaikštinėkite miesto gatvelėmis ir pajuskite vietinių gyventojų gyvenimo ritmą. Išbandykite ypač populiarius miesto turus segvėjais, o vakarėjant stebėkite pakylantį miesto tiltą ir besileidžiančią saulę. Tai miestas, kuriame būti yra jauku, vis dėlto ištroškusiems nuotykių siūlome nuvažiuoti iki Majamio, kuriame linksmybių ir geros nuotaikos niekada nepristigs. Jungtinės Amerikos Valstijos patenkina kiekvieno keliautojo poreikius, o automobilių nuoma Fort Lauderdeilo oro uoste leidžia atrasti slapčiausius šios šalies kampelius!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Fort Lauderdale Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Fort Lauderdale Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Fort Lauderdale Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Fort Lauderdale Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Fort Lauderdale Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 7534 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
BMW 3 Series
BMW 3 Series
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Range Rover
Range Rover
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
Volvo S90
Volvo S90
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe

DUK apie nuomą Fort Lauderdale Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Fort Lauderdale Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Fort Lauderdale Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?