Automobilių nuoma Jungtines Amerikos Valstijos

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Jungtines Amerikos Valstijos

Atraskite Jungtines Amerikos Valstijos

SIXT automobilių nuoma Jungtinėse Amerikos Valstijose

SIXT automobilių nuoma Jungtinėse Amerikos Valstijose

Išsiruošusiems į kitą žemyną, verta pasinaudoti SIXT rent a car paslaugomis - pasirinkite išsinuomoti automobilį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Važiuodami Jums patinkančiu automobilio tipu, galite pakelti savo kelionę į kitą lygį: Jums bus patogu, o ir lankytinus objektus galėsite pasiekti daug greičiau ir paprasčiau nei su viešuoju transportu. Tad palengvinkite savo kelionę - pamatykite žymiausius Jungtinių Amerikos Valstijų objektus vairuodami Jums patinkančią transporto priemonę. Auto nuoma - itin naudinga paslauga keliautojams: galite pasirinkti Jums tinkantį automobilio tipą, nereikia vargti su tvarkaraščiais, o maršrutą susidarysite patys. SIXT rent a car nuomos punktuose siūlomi keli transporto priemonių tipai, iš kurių galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, norintiems važiuoti į JAV dykrus, verta rinktis visureigį, o jei ketinate keliauti tik keliuose miestuose - lengvąjį automobilį ar universalą. Žinoma, jei norite padaryti įspūdį, keliauti prabangiai, galite rinktis ir kupė, kabrioletą. Taip pat suteiksime satelitinę navigaciją, o prireikus ir automobilio vairuotoją.
Vairavimo taisyklės Jungtinėse Amerikos Valstijose Jungtinės Amerikos Valstijos - viena iš tų šalių, kuriose atstumai matuojami myliomis, o greitis - myliomis per valandą. Turėkite tai omenyje, žiūrėdami į spidometrą ir sekdami kelyje esančius greičio ribojimo ženklus. Taip pat, vairuodami šioje didelėje šalyje, atsiminkite: greitkeliuose sekite išvažiavimo ženklus: jų nėra tiek daug ir dažnai, tad verta paskaičiuoti, kada norėsite valgyti, kada reikės įsipilti kuro; kai kuriose vietose (šalia armijų bazių) gali būti draudžiami radaro detektoriai; kai kurie keliai gali būti mokami; sankryžoje be šviesoforo pirmumo teisę turi pirmas atvažiavęs automobilis.Kiekvienoje valstijoje įstatymai gali kiek keistis, todėl pasirinkus išsinuomoti automobilį Jungtinėse Valstijose verta prieš vykstant kiek daugiau pasiskaityti būtent apie tos vietovės eismo reikalavimus. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Jungtinėse Amerikos Valstijose? Šioje didelėje šalyje tikrai rasite ne vieną, dėmesio vertą objektą. Norintys patirtidaugiau miesto šurmulio, turėtų aplankyti didžiuosius miestus: Niujorką, Čikagą, Sietlą, Los Andželą, San Franciską. Kiekvienas šių miestų turi skirtingų traukos objektų: muzikinių teatrų, pasaulinio garso muziejų, ar filmuose nuolat matomus ir visiems žinomus statinius, tokius kaip San Francisko tiltas, Niujorko Laisvės skulptūra, Sietlo Kosmoso Adata.Jungtinės Amerikos Valstijos taip pat turi daug nacionalinių parkų, kurie kasmet sutraukia milijonines minias. Vienas žymiausių - Didžiojo kanjono nacionalinis parkas, kuris buvo įkurtas 1919 metais. Kitas turistų mėgstamas nacionalinis parkas - Josemičio. Čia turistai keliauja pamatyti granito uolos El Kapitano ir vieno didžiausių pasaulio krioklių.Jei vykstate su vaikais, šioje šalyje taip pat rasite, ką veikti. Čia yra daug atrakciono parkų, kurių lankomiausias - Disneilendas.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Jungtines Amerikos Valstijos
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Jungtines Amerikos Valstijos?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Jungtines Amerikos Valstijos, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Jungtines Amerikos Valstijos.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Jungtines Amerikos Valstijos?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 154582 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)

DUK apie nuomą Jungtines Amerikos Valstijos

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Jungtines Amerikos Valstijos?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Jungtines Amerikos Valstijos?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Jungtines Amerikos Valstijos

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Jungtines Amerikos Valstijos

Rodyti daugiau