Automobilių nuoma Majamio Oro uostas

 

Populiariausi Majamio Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Majamio Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Majamio Oro uostas padalinį

Adresas

3900 NW 25th Street #414 RENTAL CAR CENTER, 33142 Miami, Jungtines Amerikos Valstijos
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 01:00 05:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 01:00 05:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Majamio Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Važinėkite po visada tropikų saulės kaitinamą miestą pasinaudodami Sixt automobilių nuoma Majamio oro uoste. 1912 metais įkurta Sixt rent a car kompanija savo veiklą yra išplėtojusi net 105-iose šalyse, tarp jų – ir Majamyje! Išsinuomoti automobilį Majamio oro uoste ypač paprasta, Jums tereikia išsirinkti, koks automobilis domina labiausiai. Siūlomi lengvieji, universalai, kupė, visureigiai ir kabrioletai! Automobilio ekonomija ar prašmatni prabanga – tik Jūs žinote, kas Jūsų prioritetų viršuje. Nebijokite paklysti šio kurorto gatvėse – įmontuotas GPS navigatorius to tikrai neleis! Auto nuoma Majamyje – tai, ko trūko iki pilnos laimės egzotiškose atostogose!
Mėgaukitės važinėjimu pakrante su automobilių nuoma Majamio oro uoste! MIA trumpiniu vadinamas Majamio tarptautinis oro uostas – daugybę klientų kasdien aptarnaujantis transportavimo centras, taigi išsinuomoti automobilį Majamio oro uoste renkasi vis daugiau ir daugiau žmonių. Be to, pasinaudoti Sixt rent a car paslaugomis skatina itin lengva sistema, norint užsisakyti pageidaujamą automobilį – tai galima atlikti vos kelių mygtukų paspaudimu naudojantis savo išmaniuoju iPhone telefonu! Beje, greitojo aptarnavimo langelis Express Counter ne tik sutaupys Jūsų išvykos laiką, bet ir leis greitai pasiimti užsisakytą transporto priemonę!
Majamis – vieta, kurioje laiko niekas neskaičiuoja! Kiekvienas, apsilankęs Majamyje, supranta, kad sunku pirmą kartą čia pamatyti viską! Norintiems atsipalaiduoti siūlome išsirinkti ir nuvykti į vieną iš paplūdimių, nes visi jie – skirtingi ir autentiški. Norintiems susipažinti su laukine gamta rekomenduojame apsilankyti automobiliu lengvai pasiekiamame Džiunglių salos zoologijos parke. O tiems, kas mėgsta aštresnius pojūčius, siūlome išbandyti naktines Majamio gatvės lenktynes, kur galėsite palenktyniauti lyg filme Greiti ir įsiutę. Tiems, kam lankytis rūmuose, muziejuose yra tikras malonumas, siūlome nepraleisti progos ir nukakti iki Villa Vizcaya, kurios didingi sodai ir Italijos renesanso stilius sužavi kiekvieną! Pamatykite, kaip atrodo Jungtinės Amerikos Valstijos ir vienas gražiausių šalies kurortų!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Majamio Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Majamio Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Majamio Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Majamio Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Majamio Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 13314 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
MINI John Cooper Works Convertible
MINI John Cooper Works Convertible
Volvo S60
Volvo S60
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
Range Rover
Range Rover
BMW 3 Series
BMW 3 Series
BMW X1
BMW X1
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler

DUK apie nuomą Majamio Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Majamio Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Majamio Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?