Automobilių nuoma Phoenix Sky Harbor Oro uostas

 

Populiariausi Phoenix Sky Harbor Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Phoenix Sky Harbor Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Phoenix Sky Harbor Oro uostas padalinį

Adresas

1805 E Sky Harbor Circle South Car Rental Center, 85034-4805 Phoenix, Jungtines Amerikos Valstijos
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Phoenix Sky Harbor Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Finikso Sky Harbor oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Phoenix Sky Harbor International Airport)

Sixt automobilių nuoma Finikso Sky Harbor oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Phoenix Sky Harbor International Airport)

Kurkite geriausius savo kelionės prisiminimus su Sixt automobilių nuoma Finikso Sky Harbor oro uoste. Ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje veikianti automobilių nuomos kompanija savo klientus džiugina aukštos kokybės paslaugomis, o tai skatina vis daugiau žmonių rinktis išsinuomoti automobilį Finikso Sky Harbor oro uoste. Kas pusę metų pilnai atnaujinamos transporto priemonės ir bendradarbiavimas su BMW koncernu suteikia galimybę klientams rinktis iš didelės gausos automobilių. Finikso oro uoste Jums siūlomi ne tik ekonomiški ar prabangios klasės automobiliai, taip pat pateikiamos ir sportinės mašinos. Išsirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį automobilį ir lėkite tyrinėti neatrastos Amerikos! Auto nuoma Finikse – kiekvienam, kuris nori pratęsti savo patogią kelionę!
Automobilių nuoma Finikso Sky Harbor oro uoste – komfortas kurio ieškojote! Sixt rent a car padalinys įsikūręs visai šalia Finikso Sky Harbor oro uosto (PHX), todėl savo kelionę galėsite lengvai pratęsti vos nusileidus lėktuvui. Norint išsinuomoti automobilį Finikso Sky Harbor oro uoste automobilį galite išsirinkti su savo iPhone telefonu. Taip pat Jūsų patogumui yra įrengtas greitojo aptarnavimo langelis Express counter, todėl nesugaišite savo laiko laukdami eilėje. Patogumas, kokybė ir automobilio ekonomija – junginys apibūdinantis Sixt!
Finiksas – gražioji Arizonos sostinė! Miestas traukiantis lankytojus ne tik dėl puikiai išvystytos verslo terpės, bet ir dėl kultūrinio gyvenimo. Čia gausu muziejų, meno galerijų ir kitų kultūrinių centrų. Lankydamiesi čia neaplenkite Finikso meno muziejaus, kuriame gausu modernaus ir šiuolaikinio meno bei mados dizaino kūrinių iš visų pasaulio šalių. Jeigu Jus labiau žavi gamta – nepraleiskite progos nuvykti iki Serenės dykumos sodų ir pamatyti neįtikėtinus gamtos kūrinius – raudono smėlio dykumą, milžiniškas susiformavusias uolienas. Atraskite, kokios kerinčios gali būti Jungtinės Amerikos Valstijos ir kurkite įspūdžius su Sixt rent a car!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Phoenix Sky Harbor Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Phoenix Sky Harbor Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Phoenix Sky Harbor Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Phoenix Sky Harbor Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Phoenix Sky Harbor Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 8840 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
BMW X3
BMW X3
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW 2 Series
BMW 2 Series
BMW 3 Series
BMW 3 Series
BMW 5 Series
BMW 5 Series
Volvo S60
Volvo S60

DUK apie nuomą Phoenix Sky Harbor Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Phoenix Sky Harbor Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Phoenix Sky Harbor Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Phoenix Sky Harbor Oro uostas

    Rodyti daugiau