Automobilių nuoma Orlando

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Orlando

Kaip veikia Sixt rent a car auto nuoma?

Kaip veikia Sixt rent a car auto nuoma?

Aplankykite visą Floridos valstiją naudodamiesi Sixt rent a car automobilių nuoma Orlande. Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip ir dar 104 – iose kitose šalyse veikianti automobilių nuomos įmonė rūpinasi, kad turistams ir vietiniams keliauti būtų lengviau. Todėl įmonės punktuose, kurie yra ne tik miestų teritorijose, bet ir oro uostuose, rasite įvairius automobilių tipus, palengvinsiančius Jūsų kelionę. Kompanija „SIXT“ veikia nuo 1912 metų: tai reiškia, kad per daugiau nei 100 veiklos metų buvo sukaupta neįkainojama patirtis. Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis, tad geriausias būdas pamatyti bent pietryčių valstijas yra išsinuomoti automobilį Orlande. Mieste ir netoli jo yra trys automobilių nuomos punktai, kuriuose galite rasti Jums geriausiai tinkantį transporto priemonės tipą. Punktų aprašymuose pasitikrinkite: kokie tipai nurodomi. Jei norite vairuoti patikimą, paprastą automobilį, tuomet rinkitės lengvąjį ar universalą. Vykstate į verslo susitikimus? Tuomet verta atvažiuoti kabrioletu ar kupė: sudarysite solidų įspūdį. Kadangi Orlandas yra Floridoje, kur dažnai tenka važiuoti užmiesčio keliais, galite pasirinkti ir keturiais ratais varomą visureigį. Pasirinkdami automobilį, nepamirškite pasitikrinti, kada jį reikia parvežti: ar galimas 24 valandų per parą grąžinimas.
Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Orlande? Centrinės Floridos miestas Orlandas vadinamas Gražiuoju miestu ir tam didelės įtakos turi miesto simbolio – Eolos ežero fontanas. Šis miestas sužavės tuos, kurie vyksta su vaikais, nes čia įsikūręs ne vienas teminis atrakcionų parkas. Būtent šiame mieste 1971 metais buvo atidarytas Volto Disnėjaus pasaulis. Dėl tuomet padidėjusio turizmo susidarė tinkamos sąlygos ir Orlandas stipriai išsiplėtė, tapo traukos centru.Nusprendę išsinuomoti automobilį Orlande, būtinai užsukite į Amerikos meno muziejų: čia pamatysite įspūdingus Tiffany stiklo dirbinius. Jei norite pasivaikščioti, tuomet pasirinkite filmų kūrybinės grupės Universal kelią: tai viena lankomiausių vietų Orlande.Jungtinės Amerikos Valstijos turistus žavi ir dėl gamtos, todėl nepraleiskite progos ir nuvažiuokite į botanikos sodą, kuriame yra daugiau nei 1000 rožių krūmų, arba aplankykite Tibeto – Butlerio nacionalinį parką, kuriame susipažinsite su natūralia Floridos gamta. Turėdami nuomotą automobilį galite nuvykti ir į vieną gražiausių paplūdimių pasaulyje – Tampos.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Orlando
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Orlando?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Orlando, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Orlando.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Orlando?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Orlando. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,3
Remiantis 12642 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,5)
„Sixt“ padalinyje
(4,5)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Jeep Wrangler
Jeep Wrangler
BMW 3 Series
BMW 3 Series
Volvo S60
Volvo S60
BMW X3
BMW X3
BMW 2 Series
BMW 2 Series
BMW X1
BMW X1
BMW 5 Series
BMW 5 Series
Volvo S90
Volvo S90
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
Range Rover Sport
Range Rover Sport
DUK apie nuomą Orlando
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Orlando?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Orlando?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Orlando?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?