Automobilių nuoma Orlando Oro uostas

 

Populiariausi Orlando Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Orlando Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Orlando Oro uostas padalinį

Adresas

1 Airport Blvd A Rental Car Center, 32827-4399 Orlando, Jungtines Amerikos Valstijos
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Orlando Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Orlando oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Orlando International Airport)

Sixt automobilių nuoma Orlando oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Orlando International Airport)

Sixt automobilių nuoma Orlando oro uoste – prabanga, kurią galite sau leisti! 1912 metais įsteigta automobilių nuomos paslaugas tiekianti kompanija pasižymi itin plačiu automobilių asortimentu bei didžiausia Premium klasės mašinų pasiūla Europoje. Sixt rent a car ne tik nuomoja automobilius, bet ir leidžia pasinaudoti papildomomis paslaugomis – asmeniniu vairuotoju, GPS navigacija, vaikiškomis kėdutėmis ir kitomis privilegijomis. Nusprendus išsinuomoti automobilį Orando oro uoste, galėsite pasirinkti norimą mašinos tipą – lengvasis, universalas, 4x4, kupė ar kabrioletas – sprendžiate tik Jūs! Patogumas, universali automobilio ekonomija ir delikati prabanga – derinys apibūdinantis Sixt!
Automobilių nuoma Orlando oro uoste – prisijunkite prie laimingų klientų gretų! Orlando tarptautinis oro uostas (MCO) – vienas didžiausių tokios paskirties statinių Floridos valstijoje. Didelis keleivių srautas ir noras patogiai keliauti mašinoje skatina žmones išsinuomoti automobilį Orlando oro uoste. Tai puiki išeitis norint išvengti grūsčių viešajame transporte bei sutaupyti laiką! Išsirinkti ir užsisakyti norimą automobilį galite naudodamiesi savo iPhone. Maža to, Jūs būsite aptarnauti prie Express counter greitojo aptarnavimo langelio, todėl nusileidus Orlande Jums nereikės praleisti daug laiko oro uoste. Sixt žino, ką vertina mūsų klientai, todėl stengiasi užtikrinti maksimalų patogumą kiekvienam pasirinkusiam mūsų paslaugas ir kelionę su auto nuoma Orlande!
Orlandas – teminių parkų sostinė! Visai nesvarbu ar Orlande lankotės darbo ar turistiniais tikslais – nepastebėti miesto grožio ir atrakcijų gausos neįmanoma. Lankydamiesi čia nepraleiskite galimybės apsilankyti Walto Disnėjaus pasaulyje – tai parkas pilnas pamėgtų personažų ir filmų dekoracijų bei atrakcijų. Jei labiau mėgstate ekstremalius įspūdžius – nuvykite iki Universal‘s Islands of Adventure ir išbandykite amerikietiškus kalnelius. Jungtinės Amerikos Valstijos gali pasiūlyti ne tik linksmybes – Orlande gausu architektūrinių paminklų, parkų, muziejų ir kitų laisvalaikio praleidimo būdų. Atraskite savo Orlandą ir kurkite prisiminimus su Sixt rent a car!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Orlando Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Orlando Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Orlando Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Orlando Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Orlando Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,2
Remiantis 13807 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Kelias į „Sixt“
(4,4)
„Sixt“ padalinyje
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

Volvo S60
Volvo S60
Volvo S90
Volvo S90
BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-AMG SL Roadster
BMW 5 Series
BMW 5 Series
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
BMW X1
BMW X1
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Range Rover Sport
Range Rover Sport

DUK apie nuomą Orlando Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Orlando Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Orlando Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Orlando Oro uostas

Rodyti daugiau