Automobilių nuoma Palm Beach Oro uostas

 

Populiariausi Palm Beach Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Palm Beach Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Palm Beach Oro uostas padalinį

Adresas

1000 James L Turnage Blvd, 33406 West Palm Beach, Jungtines Amerikos Valstijos
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
06:00 - 00:00
Valstybinės šventės
06:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Palm Beach Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Palm Bičo oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Palm Beach International Airport)

Sixt automobilių nuoma Palm Bičo oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Palm Beach International Airport)

Patogus kelionės pratęsimas su Sixt automobilių nuoma Palm Bičo oro uoste. Automobilių nuomos kompanija galinti pasigirti itin kokybiškų transporto priemonių nuoma ir didžiausiu jų pasirinkimu Europoje, savo veikla džiugina klientus ir už Europos ribų. 105 – iose šalyse esantys automobilių nuomos punktai, kasdienis tobulėjimas bei inovatyvumas skatina keliautojus išsinuomoti automobilį Palm Bičo oro uoste. Tik Jūs renkatės ar tai bus ekonomiški lengvieji automobiliai, universalai, prabangūs visureigiai ar sportiniai kabrioletai ir kupė. Skriekite Amerikos keliais ir nesirūpinkite dėl pravažiuojamo kilometražo, nes jis nėra ribojamas. Jei nerimaujate ir bijote paklysti – Jūsų pasirinktos klasės automobilį pateiksime su GPS navigacija, todėl galėsite būti tikri, kad reikiamus taškus pasieksite laiku ir be problemų. Auto nuoma Palm Biče – kai norisi keliauti patogiai!
Automobilių nuoma Palm Bičo oro uoste – prabangos krislas Jūsų kelionės po Ameriką metu! Palm Bičo oro uostas (PBI) nuo miesto nutolęs beveik 5 kilometrais, todėl pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis itin paprasta bei lengva! Nusprendus išsinuomoti automobilį Palm Bičo oro uoste galėsite išsirinkti ir užsisakyti norimos klasės transporto priemonę naudodamiesi išmaniuoju iPhone telefonu. Maža to, automobilį galėsite grąžinti per 24 valandas, todėl sugaištas laikas spūstyje nesugadins Jums nuotaikos. Sixt rent a car – komfortas, kurio nusipelnėte!
Palm Bičas – tropinė gamta ir nenusileidžianti saulė! Atvykus į Palm Bičą neįmanoma nesigrožėti jaukiomis miesto gatvelėmis ir neapsilankyti viename iš daugelio meno centrų ar muziejų. Šiame mieste jų apstu! Pradėkite nuo Ragtops automobilių muziejaus, kur išrikiuoti unikaliai atrodantys senoviniai kabrioletai ir kitos klasės transporto priemonės. Pratęsti pažintį su miestu galite meno ir dizaino gatvėje, kur išsidėsčiusios išskirtinės parduotuvėlės. Jei esate floros ir faunos mėgėjas – nepraleiskite galimybės nuvažiuoti iki Pietų Floridos mokslo centro, akvariumo arba rinkitės pasimatymą su laukine gamta Palm Bičo Zoologijos sode! Neišdildomi įspūdžiai ir žavingos Jungtinės Amerikos Valstijos – atraskite jas su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Palm Beach Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Palm Beach Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Palm Beach Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Palm Beach Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Palm Beach Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,3
Remiantis 2519 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

BMW 2 Series
BMW 2 Series
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Range Rover
Range Rover
Volvo S60
Volvo S60
Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-AMG SL Roadster
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible

DUK apie nuomą Palm Beach Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Palm Beach Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Palm Beach Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Palm Beach Oro uostas

Rodyti daugiau