Automobilių nuoma Los Angeles

 

Populiariausi Los Angeles

* Kainos apskaičiuotos 03.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Los Andzelas Intl. Oro Uostas nuo 10.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Los Angeles

Automobilių nuoma Los Andžele

Automobilių nuoma Los Andžele

Pašėlę nuotykiai patiriami su SIXT automobilių nuoma Los Andžele. Vokiečio Martino Sixto 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija per išties ilgą veiklos laikotarpį išplėtė savo verslą ir klientų ratą. Šiandien įmonė keliautojams ir komforto mėgėjams siūlo savo paslaugas daugiau nei 100 šalių, todėl galite lengvai išsinuomoti automobilį Los Andžele ar kitame pasaulio mieste. Jums užtenka tik išsirinkti patinkančią automobilio klasę. Tai padaryti galite tiek atvykę į nuomos punktą, tiek ir internetu. Atraskite patogumą ir keliaukite neskaičiuodami nuvažiuoto kelio, nes kilometrai nėra ribojami. Keliaukite prabangiu automobiliu – pasinaudokite auto nuoma Los Andžele jau dabar! Važinėkite po įspūdingo dydžio miestą saugiai ir patogiai. Jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Los Andžele įvairius lankytinus objektus, restoranus ar viešbutį rasite kur kas lengviau. Tai galima padaryti įvairiose miesto vietose, užsukus į SIXT RENT A CAR nuomos punktą. Miestas puikiai pritaikytas judėjimui automobiliu: platūs keliai ir didelės stovėjimo aikštelės. Nors milžiniškame mieste nesunku paklysti, tačiau Jums nėra ko jaudintis, nes pasirinktos klasės automobilyje rasite įmontuotą GPS sistemą, kuri ne tik parodys trumpiausią kelią, bet ir padės pasiekti norimas vietas laiku. Keliaukite su SIXT po Los Andželą ir pamatykite, kaip atrodo Jungtines Amerikos valstijos
Los Andželas – filmų kūrybos sostinė Jungtinės Amerikos Valstijos žinomos, kaip viena stipriausių šalių filmų kūrybos industrijoje, o Los Andželas garsėja, kaip vienas pagrindinių miestų, kur gimsta naujos filmų žvaigždės. Lankydamiesi čia nuvykite į Universal filmų studiją ir pamatykite ne tik įspūdingas dekoracijas, bet ir susipažinkite su filmų kūrybos ar filmavimo procesu. Apsilankykite Žvaigždžių šlovės alėjoje Holivude ir pamatykite savo mėgstamų įžymybių pavardes iškaltas grindinyje. Jei domitės menu, nepraleiskite galimybės apsilankyti kultūros ir meno centre – Broad. Tiems, kas išsiilgę saulės, rekomenduojame nuvažiuoti iki Santa Monikos ar Veniso miestų, kur rasite nuostabius paplūdimius. Nauji potyriai ir geriausi prisiminimai kuriami keliaujant ir atrandant. Patirkite tai su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Los Angeles

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Los Angeles?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Los Angeles, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Los Angeles.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Los Angeles?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Los Angeles. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 14796 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Transporto priemonė
(4,6)

DUK apie nuomą Los Angeles

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Los Angeles?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Los Angeles?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Los Angeles?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?