Automobilių nuoma Seattle-Tacoma Oro uostas

 

Populiariausi Seattle-Tacoma Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 03.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Seattle-Tacoma Oro uostas nuo 10.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Seattle-Tacoma Oro uostas padalinį

Adresas

3150 South 160th Street Rental Car Facility, 98188 SeaTac, Jungtines Amerikos Valstijos
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
06:00 - 00:00
Valstybinės šventės
06:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Seattle-Tacoma Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Siatlo – Takomos oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Seattle  –Tacoma International Airport)

Sixt automobilių nuoma Siatlo – Takomos oro uoste Jungtinėse Amerikos Valstijose (Seattle –Tacoma International Airport)

Nauji atradimai su Sixt automobilių nuoma Siatlo – Takomos oro uoste. Martin Sixt prieš daugelį metų įkurta kompanija sulaukė pasisekimo ir sugebėjo automobilių nuomos verslą išplėsti visame pasaulyje. Šiuo metu įmonė veikia 105 – iose pasaulio šalyse ir gali didžiuotis konkurencingo rinkos dalyvio statusu. Komfortabilus važiavimas su naujais, kas pusę metų pilnai atnaujinamais automobiliais, leido Sixt rent a car užsitarnauti gerą vardą klientų gretose. Jei nusprendėte išsinuomoti automobilį Siatlo – Takomos oro uoste – galėsite rinktis tiek iš ekonomiškų, tiek iš prabangių automobilių. Jums tereikia nuspręsti, koks automobilio tipažas geriausiai atitinka Jūsų poreikius – lengvasis, kupė, kabrioletas, universalas ar visureigis. Maža to, Jūsų patogumui bus suteiktos ir kitos papildomos paslaugos, kaip papildomas automobilio draudimas, GPS navigacija, vaikiškos kėdutės ir pan. Skriekite Amerikos greitkeliais nejausdami jokių ribų, nes kilometražas neturi limitų! Sixt – ieškantiems komforto!
Auto nuoma Siatle – pasiteisinantis sprendimas! Siatlo – Takomos oro uostas (SEA) yra įsikūręs gana toli nuo miesto centro. Dėl šios priežasties 20 kilometrų atstumą paprasčiausia įveikti pasinaudojant automobilių nuoma Siatlo – Takomos oro uoste. Tai padaryti ypač paprasta, nes išsinuomoti automobilį Siatlo – Takomos oro uoste galite pasinaudodami savo iPhone. Puikus kelionės pratęsimo būdas su Sixt rent a car!
Siatlas – žavintis Amerikos didmiestis! Siatle ne tik puikiai išvystyta miesto infrastruktūra nuolat pritraukianti verslo magnatus, bet ir kultūrinė miesto pusė. Miesto architektūra moderni ir šiek tiek futuristinė, statiniai traukia akį ir žavi ne vieną. Lankydamiesi Siatle aplankykite Space Needle bokštą, kuris buvo pastatytas pasaulinei parodai ir tapo neatsiejamu miesto simboliu. Pakilus į bokštą primenantį skraidančią lėkštę atsiveria nuostabi miesto ir Siatlo gamtinio kraštovaizdžio panorama. Griebkite automobilį ir išnaršykite miestą, o pavargus nuo šurmulio keliaukite į kalnus, kur galėsite leistis į nepamirštamą žygį. Universalios Jungtinės Amerikos Valstijos leidžia kiekvienam atrasti kažką naujo! Keliaukite su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Seattle-Tacoma Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Seattle-Tacoma Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Seattle-Tacoma Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Seattle-Tacoma Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Seattle-Tacoma Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 4084 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Volvo S60
Volvo S60
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
BMW 5 Series
BMW 5 Series
BMW 3 Series
BMW 3 Series
BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible
BMW X3
BMW X3
BMW X1
BMW X1
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
BMW 2 Series
BMW 2 Series
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible

DUK apie nuomą Seattle-Tacoma Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Seattle-Tacoma Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Seattle-Tacoma Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Seattle-Tacoma Oro uostas

Rodyti daugiau