Automobilių nuoma Georgia

 

Populiariausi Georgia

* Kainos apskaičiuotos 03.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Atlanta Hartsfield Oro uostas nuo 10.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Georgia

Išsinuomoti automobilį Džordžijoje – išmintingas sprendimas

Išsinuomoti automobilį Džordžijoje – išmintingas sprendimas

Nauji kelionės įspūdžiai su SIXT automobilių nuoma Džordžijoje! Jei norite išbandyti vokiškos kokybės paslaugas, siūlome išsinuomoti automobilį Džodžijoje. Ilgametę patirtį sukaupusi automobilių nuomos kompanija jau turi savo ištikimų klientų ratą. Prisijunkite prie jo ir Jūs. Naujausi automobiliai ir išskirtinis patogumas – štai kas Jūsų laukia pasinaudojus SIXT RENT A CAR paslaugomis. Automobilių nuomos kompanija siūlo tiek prabangius visureigius, tiek ir ekonomiškus mašinų modelius. Išsirinkite, koks automobilio tipas Jums priimtiniausias, ir leiskitės į kelią! Jungtinės Amerikos Valstijos – tai vienas didelis nuotykis, pasinerkite į jį su auto nuoma Džodžijoje! Išvenkite grūsties viešajame transporte ir keliaukite patogiai. Pasinaudokite automobilių nuoma Džodžijoje ir išnaršykite visą valstiją atrasdami gražiausius jos miestus ir vietoves. Pasiekite norimas vietas laiku ir greitai bei atraskite trumpiausius kelius su SIXT ir automobilyje įmontuota GPS sistema. Susikurkite naujus patogios kelionės įpročius ir išmėginkite prabangius automobilius bei išskirtinį komfortą. Apsilankykite viename iš SIXT RENT A CAR nuomos padalinių arba užsirezervuokite norimą automobilio tipą internete. Mūsų nuomos punktai lengvai pastebimi, nes išsiskiria ryškios oranžinės spalvos reklamomis. Tegul nuotykiai su SIXT prasideda dabar!
Džordžija – kitoks  Amerikos veidas! Lankantis Džordijoje, pirmiausia, siūlome apsilankyti Okefenokee pelkėje. Tai vieta, kuri buvo žinoma jau indėnams, pastarieji šią vietą vadino „Drebančia žeme“. Pelkėje gyvena daugiau nei 10 tūkstančių aligatorių bei kitų roplių bei nykstančių gyvūnų rūšių. Pelkę galima apžiūrėti specialiomis valtelėmis, todėl jei mėgstate ekstremalius išbandymus – leiskitės į šią nepamirštamą kelionę. Jungtinės Amerikos valstijos pasižymi labai skirtinga gamta: susipažinkite su Džordžijai būdinga flora, Forsyth parke ar Callaway soduose. Taip pat nuvykite į tokias žymias vietas, kaip Martino Liuterio Kingo ar Džimo Karterio namus. Nepamirštama Džordžija – leiskitės į naujus atradimus Šiaurės Amerikoje pasinaudodami SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Georgia

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Georgia?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Georgia, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Georgia.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Georgia?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Georgia. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

DUK apie nuomą Georgia

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Georgia?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Georgia?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Georgia?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Georgia

Rodyti daugiau