Automobilių nuoma Las Vegas

 

Mūsų paslaugos Las Vegas

SIXT RENT A CAR padės atrasti tikrąjį Las Vegasą

SIXT RENT A CAR padės atrasti tikrąjį Las Vegasą

Linksmybių sostinė atrandama kartu su SIXT automobilių nuoma Las Vegase! Rinkitės iš didelės SIXT RENT A CAR automobilių pasiūlos ir nuspręskite, kokia mašina norite keliauti: prabangiu ar ekonomišku variantu. Patirkite tai, kas vadinama maloniu važiavimu ir atraskite vairavimo džiaugsmą iš naujo. Šiandien išsinuomoti automobilį Las Vegase yra labai paprasta. Tai padaryti galite net savo išmaniuoju iPhone telefonu. Rinkitės iš lengvųjų, universalų, kupė, kabrioleto ar SUV tipo mašinų. Keliaukite, atraskite ir susikurkite pašėlusius prisiminimus kartu su auto nuoma Las Vegase. Tegul Jungtinės Amerikos Valstijos ilgam įstringa atmintin! Kiekvienas atvykęs į Las Vegasą nori pajusti niekada nesustojantį miesto ritmą bei pamatyti kuo daugiau. Tai padės padaryti automobilių nuoma Las Vegase. Išbandykite laiko patikrintas Vokietijos kompanijos „SIXT“ auto nuomos paslaugas. Nepaklyskite ir pasinaudokite GPS navigacine sistema, įmontuota pasirinktos klasės automobilyje. Taip pat, jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Las Vegase, Jums bus pasiūlytos ir kitos paslaugos: vaikiškos kėdutės ar papildomas automobilio draudimas. Pasinaudokite SIXT paslaugomis ir atraskite patogumą, kurio nusipelnėte. Tegul kelionė po pašėlusią Ameriką prasideda dabar!
Las Vegasas – linksmybių sostinė! Didžiausias Nevados miestas Las Vegasas siūlo daugybę pramogų čia besilankantiems turistams. Iš tiesų įspūdingai atrodantis miestas leis Jums vienu metu susipažinti su garsiausiais pasaulio statiniais bei pasinerti į naktinių šviesų ir Las Vegasui būdingos kaitros sūkurį. Pasivaikščiokite Fremonto gatvėje ir susipažinkite su tikrąja Las Vegaso dvasia. Norintiems nusikelti į Veneciją siūlome išbandyti pasiplaukiojimą gondolomis. Jeigu svajojate aplankyti Paryžių, tai taip pat galite padaryti kelionės po Las Vegasą metu – nuvykite iki Eifelio bokšto. Čia atostogaujant, taip pat galima išvysti identiškai kaip ir Niujorke atrodantį dangoraižį, kuriame  įrengtas viešbutis. Jeigu norite itin unikalios patirties, rinkitės skraidymą helikopteriu virš Didžiojo kanjono. Atraskite užburiantį gamtos ir miesto grožį ir aplankykite Las Vegasą, miestą, kuriame telpa visas pasaulis. Nuostabios Jungtinės Amerikos valstijos atrandamos su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Las Vegas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Las Vegas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Las Vegas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Las Vegas.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Las Vegas?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Las Vegas. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 9231 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonė
(4,6)

DUK apie nuomą Las Vegas

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Las Vegas?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Las Vegas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Las Vegas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?