Automobilių nuoma San Francisco

 

Populiariausi San Francisco

* Kainos apskaičiuotos 03.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą San Francisco Int. Oro Uostas nuo 10.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos San Francisco

Pasinaudokite Sixt rent a car paslaugomis San Franciske

Pasinaudokite Sixt rent a car paslaugomis San Franciske

Lengvai pasieksite savo viešbutį ar turistinius objektus, jei pasinaudosite Sixt rent a car automobilių nuoma San Franciske. Vokietijos įmonė „SIXT“ savo paslaugas pasaulyje teikia nuo 1912 metų, tad jau daugiau nei 100 metų stengiasi, kad keliauti svečioje šalyje ar mieste būtų patogu. Kompanijos padalinių galima rasti net 105 – iose šalyse. Pamatyti miestą, apylinkes daug patogiau, kai vairuojate Jums patinkantį automobilį. Pavyzdžiui, verslo kelionėje sudarysite oficialų pirmą įspūdį, jei pasirinksite kupė ar kabrioletą. Pasinaudokite proga ir išsinuomokite automobilį San Franciske – galėsite apvažiuoti ne tik miesto, bet ir apylinkių lankytinas vietas. Pasinaudoti automobilių nuoma San Franciske yra naudinga, be to galėsite rinktis transporto priemonę trijuose nuomos punktuose. Jų adresus galite matyti svetainėje: pasitikrinkite prieš vykdami ten. Visuose San Francisko nuomos punktuose Jums suteikiama galimybė pasirinkti norimą transporto priemonės tipą: tai gali būti lengvasis automobilis, universalas, kupė, kabrioletas ar patikimas, keturiais ratais varomas visureigis. Jungtinės Amerikos Valstijos žymios savo keliais: daugelyje vietų galima rasti ne vien tiesių, bet net negrįstų kelių, kuriuos norisi išbandyti. Pastariesiems geriausiai tiks visureigis. San Franciskas – labai vingiuotas miestas, dėl to patariama nuomotis nedidelį, patogų automobilio tipą.
Pamatykite San Franciską su auto nuoma Komercinis, finansinis Šiaurės Kalifornijos centras tikrai turi ne vieną, dėmesio vertą objektą. Nuvykę į San Franciską, būtinai aplankykite miesto simbolį – Auksinių vartų tiltą. Tai objektas, dėl kurio išgarsėjo ne tik San Franciskas, bet ir Jungtinės Amerikos Valstijos: šiuo metu tai yra labiausiai fotografuojamas objektas pasaulyje. Vienas didžiausių miesto parkų pasaulyje taip pat yra šiame mieste: tai Auksinių vartų parkas.Vadinamasis Auksinis ar Rūko miestas patiks ir istorijos entuziastams – būtent šiame mieste buvo įkurtos Jungtinės Tautos. Miestas turi ir intriguojančios istorijos: šalia miesto esančioje saloje yra ir žymiausias JAV kalėjimas – Alkatrazas. Čia buvo įkalinti pavojingiausi šalies nusikaltėliai, o kalėjimas ypatingas tuo, kad iš jo niekas nesugebėjo pabėgti.Nusprendę išsinuomoti automobilį San Franciske galėsite pamatyti ir daugiau apylinkių įžymybių. Pažinkite miestą su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis San Francisco

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį San Francisco?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT San Francisco, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį San Francisco.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą San Francisco?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti San Francisco. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 6733 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Transporto priemonė
(4,6)

DUK apie nuomą San Francisco

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį San Francisco?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą San Francisco?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma San Francisco?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?