Automobilių nuoma Jungtiniai Arabu Emyratai

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Jungtiniai Arabu Emyratai

Atraskite Jungtiniai Arabu Emyratai

Automobilių nuoma Arabų Emyratuose - patogumas ir prabanga

Automobilių nuoma Arabų Emyratuose - patogumas ir prabanga

SIXT Jums pristato automobilių nuomą Arabų Emyratuose. Visai nesvarbu ar į šį kraštą užsukote turistiniais ar verslo kelionės tikslais - jeigu siekiate kelionės komforto, siūlome išsinuomoti automobilį. Arabų Emyratuose Jums tereikia apsilankyti viename iš SIXT rent a car nuomos punktų ir išsirinkti iš prabangių, ekonomiškų ar sportinių automobilių asortimento. 1912 metais Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija yra sukaupusi ilgametę patirtį, todėl žino, ko nori reiklus klientas. Išbandykite SIXT paslaugas ir atraskite kelionės komfortą. Keliaujant po karštojo klimato šalį, norisi, kad kelionė neprailgtų ir taptų smagiai praleistu laiku. SIXT rent a car siūlo rinktis iš naujų ir prabanga tviskančių kabrioletų, tvirtų SUV klasės automobilių, ekonomiškų lengvųjų ar sportinių kupė. Kiekvienas gali išsirinkti labiausiai individualius poreikius atitinkančią automobilio klasę. Keliaujant su vaikais, pasiūlysime vaikiškas automobilines kėdutes, o norintiems visiško atsipalaidavimo, kelionės metu - asmeninio vairuotojo paslaugą. Keliaukite, atraskite ir patirkite neišdildomus įspūdžius.
Saugus ir užtikrintas važiavimas Išsinuomoti automobilį Arabų Emyratuose neužtenka - reikia žinoti ir kelių eismo taisykles. Štai pagrindinės jų: galimas greitis mieste - 40 - 80 km/h, priklausomai nuo kelio ruožo. Greitkelyje tai ribojama iki 120 km/h greičio; važiuojant mašinoje būtina prisisegti saugos diržus; vairuoti išgėrus griežtai draudžiama; kryžkelėje ar sankryžoje, jei ji yra tuo metu užimta, net degant žaliam šviesoforo signalui yra griežtai draudžiama į ją įvažiuoti; vairuotojas turi turėti ne mažiau nei 18 metų; kaip ir daugelyje šalių, yra laikomasi dešinės kelio pusės; net smulkiausias incidentas kelyje turi būti praneštas policijai. Arabų Emyratai turi gana griežtas KET, todėl vairuotojai kelyje yra disciplinuoti ir ramūs. Atraskite šią egzotišką šalį su SIXT auto nuoma Arabų Emyratai - tai viena gražiausių vietų Artimuosiuose rytuose. Čia persipina prabanga, kaitri saulė ir neišsemiamų dykumų vaizdai. Pamatykite įspūdinguosius 7 Emyratus, kurie išsidėstę per visą šalį žavi skirtingu kraštovaizdžiu ir tradicijomis. Nuvykite prie palmių salos, kuri sukurta žmogaus rankomis ir yra priglaudusi prabangiausius Arabų Emyratų viešbučius, pramogų ir prekybos centrus. Jei norite labiau pažinti egzotišką gamtą ir iš arti pamatyti neišsenkančius dykumos horizontus, rekomenduojame nuvykti iki Lvivos oazės, kur galėsite pajodinėti ant kupranugarių ir pamatyti dykumos žmonių gyvenimą iš arčiau. Arabų Emyratai garsėja savo auksu, todėl nepraleiskite galimybės nuvykti į aukso turgų, įsikūrusį Deiros rajone. Norintiems Emyratus atsiminti visą likusį gyvenimą, siūlome nuvažiuoti iki Šeichi Zaido mečetės, kuri stulbina savo architektūriniu stiliumi ir neišpasakytu baltumu. Atraskite šią šalį su SIXT, tegul kelionė būna patogi ir kupina nuotykių!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Jungtiniai Arabu Emyratai
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Jungtiniai Arabu Emyratai?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Jungtiniai Arabu Emyratai, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Jungtiniai Arabu Emyratai.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Jungtiniai Arabu Emyratai?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,2
Remiantis 2157 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,4)
Transporto priemonės perdavimas
(4,3)
Kelias į „Sixt“
(4,3)

DUK apie nuomą Jungtiniai Arabu Emyratai

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Jungtiniai Arabu Emyratai?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Jungtiniai Arabu Emyratai?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Jungtiniai Arabu Emyratai

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Jungtiniai Arabu Emyratai

Rodyti daugiau