Automobilių nuoma Abu Dhabi

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Abu Dhabi

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Abu Dhabi Yas Marina Circuit nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Abu Dhabi

„Sixt“ automobilių nuoma Abu Dabyje

„Sixt“ automobilių nuoma Abu Dabyje

Kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Abu Dabyje – nepamainomas pasirinkimas. Milžiniškoje, prabanga tviskančioje JAE sostinėje vairuoti išskirtinį, galingą automobilį tiesiog būtina. „Sixt“ padeda pasirūpinti šiuo poreikiu greitai ir paprastai. Iš įspūdingo prabangių mašinų sąrašo lengvai išsirinksite reikiamos kategorijos transporto priemonę, valdomą automatine ar mechanine pavarų dėže. „Sixt“ rent a car – tobula galimybė mėgautis svajonių automobilio vairavimu. Abu Dabis – vienas iš 2000 tarptautinės Vokietijos kompanijos „Sixt“ nuomos punktų. Šiame mieste galite rinktis mašiną nuo ekonominės iki prabangios klasės. „Sixt“ automobiliai idealiai tinka kelionėms iš ir į oro uostą, verslo komandiruotėms, savaitgalio išvykoms, atostogoms ar įspūdingoms vestuvėms. Išsinuomoti automobilį Abu Dabyje galite net ir tuo atveju, jei dar nesulaukėte savo 25–ojo gimtadienio. Viskas, ko reikia įspūdingam automobiliui išsinuomoti – tarptautinis vairavimo teisių pažymėjimas ir rezervacija. Rezervuoti galite jums labiausiai patinkančią mašinų kategoriją. Darbuotojų parinktą konkretų modelį rasite ten, kur patogu – pavyzdžiui, prie oro uosto. Maksimaliam savo komfortui paslaugą galite papildyti naudingais privalumais. Vestuvėms ar svarbiai išvykai pravers automobilių nuoma su vairuotoju – patyręs „Sixt“ komandos narys nuveš jus į pasirinktą vietą greitai ir saugiai. Jei vairavimu norite mėgautis patys, išsinuomokite GPS įrangą. Svetimoje šalyje visuomet naudingas ir papildomas mašinos draudimas.
Vairuokite Abu Dabyje su „Sixt“ Auto nuoma Emyratų sostinėje praverčia dėl kelių priežasčių. Atstumas tarp lankytinų miesto objektų, verslo centrų, viešbučių yra didelis. Be to, autobusų maršrutai Abu Dabyje painūs, o kelionės kitomis transporto priemonėmis – brangios. Naudodamiesi automobilių nuoma Abu Dabyje, tiesiog privalote pažinti svarbiausias miesto įžymybes. Čia stovi vienas didžiausių ir gražiausių religinių pastatų visuose JAE – galybe kupolų puošta šeicho Zajedo mečetė. Valdovų gyvenimo prabanga galite pasigrožėti Al Hosu pilyje –muziejuje. Ekonomikos įspūdžių prisisemsite ir lankydamiesi milžiniškame prekybos centre „Marina Mall“.Sprendimas išsinuomoti automobilį Abu Dabyje leis išmėginti ir daugiau pramogų. Vairuodami galingą mašiną, galite leistis į dykumą ar tiesiog mėgautis Kornišo krantinės pasiūla. Kupranugarių turgus, pramogų parkai, išskirtinės ekskursijos – tai, kuo su „Sixt“ rent a car gėrėsitės nevaržomai it šeichai.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Abu Dhabi
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Abu Dhabi?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Abu Dhabi, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Abu Dhabi.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Abu Dhabi?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Abu Dhabi. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,1
Remiantis 148 atsiliepimais
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,9)
Transporto priemonė
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V250 8-Seats Aut.
Mercedes-Benz V250 8-Seats Aut.
Nissan Patrol SE Platinum City 4X4 8-Seats Model 2022 Aut.
Nissan Patrol SE Platinum City 4X4 8-Seats Model 2022 Aut.
DUK apie nuomą Abu Dhabi
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Abu Dhabi?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Abu Dhabi?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Abu Dhabi?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Abu Dhabi

Rodyti daugiau