Automobilių nuoma Rijeka Oro uostas

 

Populiariausi Rijeka Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Rijeka Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Rijeka Oro uostas padalinį

Adresas

Hamec 1, 51513 Omisalj, Kroatija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 22:00
Valstybinės šventės
07:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Rijeka Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Rijekos oro uoste, Kroatijoje (Rijeka airport)

SIXT automobilių nuoma Rijekos oro uoste, Kroatijoje (Rijeka airport)

Vykstantys į Kroatiją, lengvą kelionę gali užtikrinti su SIXT automobilių nuoma Rijekos oro uoste. Šiame oro uoste bei 105 – iose šalyse nuomos punktus turinti SIXT RENT A CAR kompanija savo paslaugas teikia daugiau nei šimtą metų, nuo tada, kai susikūrė 1912 metais. Atvykę į šį oro uostą, iš jo išvažiuoti galėsite lengvuoju automobiliu ar universalu. Jei pasirinkote išsinuomoti automobilį Rijekos oro uoste, galite važiuoti ir visureigiu. Tiems, kurie atsivežė kiek daugiau bagažo, kurį reikia saugoti, gali pasirinkti lengvuosius krovininius automobilius. Naudodamiesi kompanijos automobiliais, galėsite būti tikri, kad kelionė ne tik bus patogi, bet ir ekonomiška.
Kelionę pradėkite su SIXT RENT A CAR Rijekos oro uostas (RJK) daugiausia skrydžių vykdo vasaros metu, kada turistai atvyksta į šalį arba vyksta į kitas Europos poilsiavietes. Oro uostas buvo pastatytas 1970 metais, o šiomis dienomis jo paslaugomis kasmet pasinaudoja apie 130 tūkst. keleivių. Oro uoste daugiausia skraido nedideli lėktuvai, nes didesniesiems kliudo šalia stovintys kalnai, dėl kurių nebuvo galima nutiesti ilgesnio pakilimo tako. Nuo miesto oro uostas nutolęs 17 km, todėl norintiems lengvos kelionės paranku pasinaudoti automobilių nuoma Rijekos oro uoste.
Pamatykite vietovę su auto nuoma Rijekoje Trečias didžiausias miestas Kroatijoje – Rijeka, įsikūręs šalia Adrijos jūros. 2016 metais Rijeka buvo parinkta kaip 2020 metų Europos kultūros sostinė. Dėl to, kad miesto uostas buvo strategiškai patogioje vietoje, dėl jo kovėsi tiek italai, tiek vengrai. Norite pamatyti visa tai, ką gali pasiūlyti šis miestas? Tuomet pravartu išsinuomoti automobilį Rijekos oro uoste.Aplankykite įlanką, kuria vaikščiodami galėsite pasigrožėti visu miestu. Pavargus kojoms, nuomotu automobiliu galite nuvažiuoti iki senamiesčio, kuriame galėsite pamatyti ne tik išlikusius įvairius architektūrinius stilius, bet ir muziejus, kuriuose galėsite geriau pažinti vietos istoriją. Dėl kai kurių vietų teks pasivarginti pėsčiomis: jei norėsite pasiekti Trsato pilį, teks lipti 561 laiptelius. Tačiau tai tikrai verta, nes nuo pilies viršaus galėsite apžvelgti visą miestą. Jei norite daugiau susipažinti su kroatų kasdienybe, praeikite Korzo gatve. Pavargote nuo kelionės? Atsipalaiduosite nuvažiavę į žymųjį miesto paplūdimį.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Rijeka Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Rijeka Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Rijeka Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Rijeka Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Rijeka Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 271 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

DUK apie nuomą Rijeka Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Rijeka Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Rijeka Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Rijeka Oro uostas

Rodyti daugiau