Automobilių nuoma Kroatija

 

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Kroatija

Populiariausi Kroatija

* Kainos apskaičiuotos 03.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Split Oro uostas nuo 10.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Kroatija

Automobilių nuoma Kroatijoje - užtruksite vos keletą minučių

Automobilių nuoma Kroatijoje - užtruksite vos keletą minučių

Išbandykite SIXT automobilių nuomą Kroatijoje. Vokiečio Martino SIXTo prieš daugiau nei šimtmetį įkurta automobilių nuomos kompanija sulaukė didelės sėkmės ir dabar siūlo savo paslaugas net 105 pasaulio šalyse. Panorus išsinuomoti automobilį Kroatijoje, tai padaryti galima užsukus į vieną iš ryškiomis oranžinės spalvos reklamomis išsiskiriančių SIXT rent a car nuomos salonų. Atraskite naują būdą pažinti šalį - planuokitės savo laiką patys ir pamirškite, ką reiškia ilgas laikas praleistas viešajame transporte. Auto nuoma - paprastas sprendimas, mėgstantiems komfortą. Norintiems išsinuomoti automobilį Kroatijoje, tai padaryti visai nesunku. Užsukę į vieną iš nuomos punktų išsirinkite patinkančią automobilio klasę, o mes pasiūlysime tuo metu turimus konkrečius automobilius. Papildomai pristatysime papildomas mūsų paslaugas ; GPS daviklius, vaikiškas kėdutes, papildomą automobilio draudimą. Atraskite savo kelionės kompanioną ir rinkitės ne tik iš ekonomiškų lengvųjų, bet ir iš prabangių visureigių ar sportinių automobilių. Leiskitės į kelionę, kuri neprailgs ir taps maloniu prisiminimu! Ką svarbu žinoti vairuojant Kroatijos keliuose? SIXT rent a car rekomenduoja susipažinti su pagrindinėmis kelių eismo taisyklėmis Kroatijoje: diržai, mašinoje esantiems asmenims yra privalomi; greitis, kaip ir daugelyje šalių yra panašus. Varijuoja 50 - 80 km/h miesto ribose, ir 110 - 130km/h greitkeliuose; alkoholio kiekis kraujyje yra netoleruojamas, vairuoti išgėrusiam draudžiama; vaikai iki 12 metų, negali važiuoti priekinėje automobilio sėdynėje; tradiciškai - laikomasi dešinės kelio pusės; vairuoti gali visi asmenys turintys vairuotojo pažymėjimą ir sulaukę ne mažiau 18 metų. Kroatija - gamtos perlas, nuolat traukiantis atvykėlius Krotijos grožis yra daugybę kartų apkalbėtas, tačiau norint jį patirti patiems ir atrasti šalį savaip - geriausia patiems susiplanuoti maršrutą ir leistis į atradimų kelią. Šioje šalyje siūlome nuvykti iki Plitvicos ežerų bei toje pačioje teritorijoje įkurto Krkos nacionalinio parko. Kroatijoje gausu istorinių pastatų ir praeities žymių, todėl tie, kas žavisi architektūra ir istorija - ši šalis yra tikrai puiki vieta. Aplankykite Dubrovniką, Splitą, Zadarą ir kitus garsius miestus, kurių kiekvienas išsiskiria unikaliu senovės palikimu ir modernaus pasaulio sandūra. Jei este ištroškę tradiciškesnio poilsio - nuvykite iki Adrijos jūros pakrantės. Atraskite paplūdimy, kuriame pamiršite rūpesčius ir kaitinant saulei galėsite atsipalaiduoti. Susipažinkite su vietine kultūra ir įkvėpkite save naujų kelionių atradimams. Kroatija - tai šalis, kurios niekada negana, o kiekvieną kartą čia atvykus, ji sužavi iš naujo. Atraskite šią vietą su SIXT rent a car ir pamirškite nepatogų keliavimą!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Kroatija

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kroatija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kroatija, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kroatija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kroatija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 6493 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Transporto priemonė
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.

DUK apie nuomą Kroatija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kroatija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kroatija?