Automobilių nuoma Zagrebas Oro uostas

 

Populiariausi Zagrebas Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Zagrebas Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Zagrebas Oro uostas padalinį

Adresas

Rudolfa Fizira 21, 10150 Zagreb, Kroatija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 22:00
Valstybinės šventės
07:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Zagrebas Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Zagrebo oro uoste, Kroatijoje (Zagreb airport)

SIXT automobilių nuoma Zagrebo oro uoste, Kroatijoje (Zagreb airport)

Keliaujantiems į Kroatijos sostinę, pravartu pasinaudoti SIXT automobilių nuoma Zagrebo oro uoste. 105 – iose šalyse nuomos punktus valdanti SIXT RENT A CAR kompanija veikia jau daugiau nei šimtmetį. Kiekviename nuomos punkte galėsite rasti Jums paruoštus skirtingus automobilių tipus, galinčius padėti Jums keliauti aplink šalį. Galimos transporto priemonės – ne tik lengvieji automobiliai ar universalai: tai ir galingi visureigiai, prabangūs kupė, kabrioletai, praktiški lengvieji krovininiai automobiliai. Tie, kurie turi iPhone išmanųjį telefoną, galės išsinuomoti automobilį Zagrebo oro uoste patogiau. Jei automobilį jau rezervavote, jį galėsite ir paimti, ir grąžinti 24 valandas per parą.
Kelionę kontroliuokite su SIXT RENT A CAR Zagrebo oro uostas (ZAG) yra senasis pavadinimas – šiuo metu jis pervadintas į Franzo Rudmano oro uostą. Tai didžiausias ir populiariausias Kroatijos tarptautinis oro uostas: kiekvienais metais jame apsilanko apie 2,5 mln. keleivių. Oro uoste yra tik vienas terminalas, tačiau jo visiškai užtenka keleiviams, nes jis nuolat plečiamas, pridedama vis daugiau vietų, kurias galima aplankyti. Kroatijos sostinė nutolusi 10 km, tad norintys ją pamatyti, turėtų pasinaudoti automobilių nuoma Zagrebo oro uoste. Tai leis Jums lengvai kontroliuoti savo kelionę ir nuvykti į visas norimas pamatyti vietas.
Ką pamatyti naudojantis auto nuoma Zagrebe Kroatija išsiskiria tuo, kad šalyje sukaupta daug istorijos, siekiančios Romos imperijos amžių. Nors Zagrebas nėra išimtis, jis pirmą kartą buvo paminėtas tik 1094 metais, o šiuo metu jis laikomas transporto centru, jungiančiu centrinę, pietryčių ir viduržemio jūros Europą. Kad pamatytumėte žymiuosius sostinės objektus, pravartu išsinuomoti automobilį Zagrebo oro uoste.Būtinai pasinaudokite funikulieriumi – juo galėsite pakilti į viršutinį miestą, kuriame yra istorinis senamiestis. Vienas keisčiausių ir įdomiausių muziejų Zagrebe – tai Išsiskyrimų muziejus. Jame galite rasti eksponatų iš viso pasaulio. Važiuodami ar vaikščiodami po miestą, atkreipkite dėmesį į gaisrininkų vandens pompas. Zagrebe jos išpaišytos, išdailintos, tad tikrai verta nusifotografuoti. Aplankykite ir šv. Marko bažnyčią, kurios stogas yra itin įspūdingas. Iš plytelių sudėtas Kroatijos herbas matysis jau iš toli, tad tikrai bažnyčios nepraleisite.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Zagrebas Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Zagrebas Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Zagrebas Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Zagrebas Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Zagrebas Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 1247 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

DUK apie nuomą Zagrebas Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Zagrebas Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Zagrebas Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Zagrebas Oro uostas

Rodyti daugiau