Automobilių nuoma Zadaras Oro uostas

 

Kelias į Zadaras Oro uostas padalinį

Adresas

Zadar Airport PP 367, 23222 Zadar, Zemunik Donji, Kroatija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 22:00
Valstybinės šventės
07:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Zadaras Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Zadaro oro uoste, Kroatijoje (Zadar airport)

SIXT automobilių nuoma Zadaro oro uoste, Kroatijoje (Zadar airport)

Skrendantys į Kroatiją, galės kelionę palengvinti su SIXT automobilių nuoma Zadaro oro uoste. Nuomos punktą valdanti SIXT RENT A CAR kompanija veikia net 105 – iose šalyse. Jos įkūrimas buvo 1912 metais, Vokietijoje, tačiau dabar kompanijos punktus galite rasti visame pasaulyje. Atidarytame oro uosto nuomos punkte Jūs galėsite pasirinkti Jums geriausiai tinkamą automobilio tipą. Visų pirma, nuspręskite, ar norite lengvojo automobilio ar universalo. Esate pratę važiuoti gatvėmis prabangiai? Tuomet pasirinkite kupė arba kabrioletą – tai puikiai tiks verslo keliautojams. Atvykusiems taip pat bus paruošti visureigiai. Nepriklausomai nuo pasirinkto tipo, išsinuomoti automobilį Zadaro oro uoste galėsite ir greičiau naudodamiesi iPhone išmaniuoju telefonu. Transporto priemonę galėsite grąžinti bet kokiu paros metu.
Iš oro uosto išvažiuoti padės SIXT RENT A CAR Zadaro oro uostas (ZAD) įkurtas 1936 metais. Šis tarptautinis oro uostas daugiausia vykdo sezoninius skrydžius į įvairias poilsiavietes bei Europos didmiesčius. Kadangi oro uostas nedidelis, jame aptarnaujama tik iki pusės milijono keleivių. Norėdami aplankyti už 8 km miestą, Jūs turėtumėte pasinaudoti automobilių nuoma Zadaro oro uoste. Pasirūpinę nuomotu transportu galėsite pats valdyti visą savo kelionę ir užtikrinti, kad pasieksite norimas vietas greitai.
Rinkitės išsinuomoti automobilį Zadaro oro uoste ir valdykite savo kelionę Zadaras – seniausias be perstojo gyvenamas Kroatijos miestas, nuo pat tada, kai buvo įkurtas: 4 amžiuje prieš Kristų. Todėl jame rasite daug istorinių pastatų, kurie išlikę iš to laikmečio: čia pamatysite ir romėnų forumą, kapitolijų. Auto nuoma Zadare padės pamatyti visus lankytinus objektus.Kadangi Zadaras nėra vienas populiariausių turistų lankytinų miestų, dažnas jį aplenkia, tačiau to daryti nereikėtų: čia yra daug įdomių objektų, prie kurių verta sustoti. Vienas jų: 5 šulinių aikštė, kuri išlikusi nuo 16 amžiaus. Kadangi aikštė ant kalvos, galėsite pasigrožėti viso miesto vaizdu. Tuomet galite aplankyti šv. Anastasijos katedrą bei įkopti į jos varpinę. Nors kelionė mokama, tačiau tikrai verta dėl atsivėrusio vaizdo. Jei norite pailsėti, tuomet nuvažiuokite ir prie miesto senųjų sienų. Ten dabar įrengtos akiai malonios promenados.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Zadaras Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Zadaras Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Zadaras Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Zadaras Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Zadaras Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 478 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

DUK apie nuomą Zadaras Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Zadaras Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Zadaras Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Zadaras Oro uostas

Rodyti daugiau