Automobilių nuoma Tripolio Oro uostas

 

Kelias į Tripolio Oro uostas padalinį

Adresas

Airport Dubrovnik, Cilipi, 20117 Dubrovnik, Kroatija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 22:00
Valstybinės šventės
07:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Tripolio Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Dubrovniko oro uoste, Kroatijoje (Dubrovnik airport)

SIXT automobilių nuoma Dubrovniko oro uoste, Kroatijoje (Dubrovnik airport)

Aplink Kroatiją bus paprasta keliauti, jei naudositės SIXT automobilių nuoma Dubrovniko oro uoste. Šiame oro uoste dirbanti SIXT RENT A CAR kompanija teikia įvairių automobilių nuomos paslaugas. Kompanija įsikūrė 1912 metais ir šiuo metu išplėtė savo paslaugų tinklą iki 105 – ių šalių. Atvykę į Zadaro oro uostą, galėsite išsinuomoti lengvąjį automobilį, universalą, taip pat galingą visureigį. Jei patinka prabangūs automobiliai, tuomet galite naudotis ir paruoštais kupė, kabrioletais. Atsivežusiems kelias dėžes svarbaus bagažo yra paruošti ir lengvieji kroviniai automobiliai. Turintys iPhone išmanųjį telefoną išsinuomoti automobilį Dubrovniko oro uoste galės ir greičiau. Nepamirškite automobilį grąžinti Jums tinkamu paros metu.
Išvažiuokite iš oro uosto su SIXT RENT A CAR Dubrovniko oro uostas (DBV) taip pat kartais vadinamas Čilipio oro uostu, nes įsikūręs šalia šio kaimo. Tai tarptautinis oro uostas, kuris šiuo metu yra trečias pagal populiarumą Kroatijoje. Kasmet jis aptarnauja apie 1,5 mln. keleivių, skrendančių daugiausia sezoniniais skrydžiais. Kadangi daugėja skrydžių, ruošiamasi praplėsti ir esantį terminalą, kurį planuojama užbaigti 2019 metais. Nuo miesto centro šis oro uostas nutolęs 15,5 km. Norite kelionę valdyti pats ir miesto centrą pasiekti greičiau? Tuomet pravartu pasinaudoti automobilių nuoma Dubrovniko oro uoste.
Kodėl verta naudotis auto nuoma Dubrovnike Dubrovnikas yra vienas dažniausiai turistų lankomų miestų Kroatijoje. 1979 metais miestas buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Jo turtai augo daugiausia dėl jūra vykdomų mainų, o viena iš miesto pravardžių yra taip pat su tuo susijusi: Adrijo jūros perlas. Norite pamatyti visa tai, ką siūlo šis miestas? Tuomet pasirūpinkite išsinuomoti automobilį Dubrovniko oro uoste.Jei domitės vietos istorija, būtinai nuvykite į Godardo galeriją. Iš Naujosios Zelandijos atvykęs fotografas įamžino įvairias Kroatijos vietas, tad galėsite puikiai pamatyti, kaip miestas ir visa šalis atrodė anksčiau ir keitėsi. Jei norite miestą pamatyti iš aukščiau, pasivaikščiokite Dubrovniko sienomis. Būtinai aplankykite paplūdimį: vanduo bus skaidrus, tad puikiai galėsite matyti po juo esantį baltą smėlį. Jums taip pat reikėtų aplankyti SRD kalną: galėsite apžvelgti visą po Jumis atsivėrusį senamiestį.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Tripolio Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Tripolio Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Tripolio Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Tripolio Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Tripolio Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 574 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonė
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.

DUK apie nuomą Tripolio Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Tripolio Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Tripolio Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?