Automobilių nuoma Dubrovnik

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Dubrovnik

* Kainos apskaičiuotos 07.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Tripolio Oro uostas nuo 14.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Dubrovnik

Automobilių nuoma Dubrovnike – išmintingas pasirinkimas

Automobilių nuoma Dubrovnike – išmintingas pasirinkimas

SIXT automobilių nuoma Dubrovnike – patogi kelionė saulėtoje Kroatijoje. Išbandykite automobilių nuomos paslaugas, atsakingą ir rūpestingą Vokietijos kompanijos „Sixt“ klientų aptarnavimą. 1912 metais įsteigta SIXT RENT A CAR kompanija savo veiklą išplėtojo net 105 –iose pasaulio šalyse, todėl šis vardas dabar gerai žinomas ne tik Europoje. Išsinuomoti automobilį Dubrovnike, šiandien taip pat paprasta, kaip ir kituose miestuose, kur veikia „Sixt“: Jums tereikia išsirinkti automobilio klasę ir nuspręsti, kokiu automobiliu bus patogiausia keliauti po nuostabiąją Kroatiją. Pasinaudokite auto nuoma Dubrovnike ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius drauge su „Sixt“. Dubrovnikas tai ne tik vienas gražiausių Europos miestų, bet ir itin kalnuota vietovė, todėl norint mieste judėti patogiai itin pravartu pasinaudoti automobiliu. Dubrovnike išsinuomoti mašiną galite užsukę į vieną iš dviejų „Sixt“ nuomos punktų. Atstovybes pastebėti bus nesunku, nes jos išsiskiria dideliu „Sixt“ ženklu ir yra ryškios oranžinės spalvos. Užsisakę automobilį galėsite pasinaudoti ir kitomis paslaugomis. Tai papildomas automobilio draudimas, vaikiškos automobilinės kėdutės ar GPS navigatorius. Atraskite Kroatijos grožį ir leiskitės į nepakartojamą kelionę su SIXT RENT A CAR automobiliais. Keliaukite nevaržomai ir laisvai, nes Jūsų pravažiuojamas kilometražas nėra ribojamas. Patirkite kelionės komfortą ir susikurkite gražiausius kelionės įspūdžius.
Adrijos jūros pakrantės miestas Lankantis Dubrovnike neįmanoma nesusidurti su didžia šio miesto istorine patirtimi. Milžiniška gynybinė siena, jau tapusi šio miesto simboliu, yra itin mėgstama keliautojų. Jos viršų verta pasiekti kiekvienam, nes nuo ten atsiveria nuostabi miesto panorama – žydru jūros vandeniu bei raudonais senamiesčio stogais. Pasivaikščiokite po miesto centrą ir pasigrožėkite autentiška architektūra, o norintiems pasikaitinti saulutėje ir pasimėgauti kurortiniais malonumais, siūlome išvykti už miesto, kur rasite Kroatijai būdingą uolėtą paplūdimį. Leiskitės į nuotaikingą, patogią ir prisiminimų kupiną kelionę. Tegul Dubrovnikas ir Kroatija tampa vieta, į kurią visada norisi sugrįžti, o „Sixt“– ištikimas Jūsų kelionių palydovas.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Dubrovnik
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Dubrovnik?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Dubrovnik, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Dubrovnik.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Dubrovnik?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Dubrovnik. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,6
Remiantis 789 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
DUK apie nuomą Dubrovnik
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Dubrovnik?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Dubrovnik?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Dubrovnik?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Dubrovnik

Rodyti daugiau