Automobilių nuoma Split Oro uostas

 

Populiariausi Split Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Split Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Split Oro uostas padalinį

Adresas

Cesta Dr. Franje Tudmana 1270, 21127 Kastel Stafilic, Kroatija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 22:00
Valstybinės šventės
07:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Split Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Splito oro uoste, Kroatijoje (Split airport)

SIXT automobilių nuoma Splito oro uoste, Kroatijoje (Split airport)

Ekonomišką kelionę po Kroatiją užtikrins SIXT automobilių nuoma Splito oro uoste. Išvažiuoti be rūpesčių iš oro uoste padės SIXT RENT A CAR kompanija, kurios nuomos punktai išsidėstę 105 – iose pasaulio šalyse. Čia galėsite pasirinkti net iš keturių transporto priemonių tipų: Jums bus paruošti lengvieji, universalai, visureigiai, prabangūs ir lengvieji krovininiai automobiliai. Iš prabangiųjų galėsite pasirinkti kupė, kabrioletus. Išsinuomoti automobilį Splito oro uoste bus dar lengviau, jei pasinaudosite iPhone išmaniuoju telefonu, o pasirinktą automobilį atgal į nuomos punktą galėsite grąžinti kad ir vidury nakties. Tai itin patogu keliautojams, neturintiems nustatyto grafiko arba skrendantiems iš oro uosto nepatogiu laiku.
Pamatykite šalį su SIXT RENT A CAR Splito oro uotas (SPU) yra vienas populiariausių Kroatijos oro uostų: 2015 metais, jis aptarnavo apie 2 mln. keleivių: jį aplenkė tik Zagrebo oro uostas. Svarbiausia čia veikianti oro linijų bendrovė yra Kroatijos oro linijos, kurios skraidina keleivius į įvairius Europos didmiesčius. Dauguma kitų oro linijų turi tik sezoninius skrydžius. Oro uostas įkurtas Kaštelos miestelyje, tačiau automobiliu galite pasiekti ir Splito miestą – jis yra už 24 km. Norint tai padaryti, keliautojams patariama pasinaudoti automobilių nuoma Splito oro uoste. Galėsite pasiekti miestą Jums tinkamu laiku, priešingai nei būtų naudojantis viešuoju transportu.
Pamatykite įžymybes su auto nuoma Splite Splitas yra antras didžiausias Kroatijos miestas. Jis įsikūręs šalia Adrijos jūros ir yra vienas seniausių miestų Dalmatijos regione. Šis miestas ne visuomet priklausė Kroatijai: tam tikru laikotarpiu jį valdė Bizantijos imperija, Venecijos respublika. Todėl galite būti tikri, kad mieste pamatysite daug įvairių architektūrinių stilių. Kad kelionė būtų sklandi, pravartu išsinuomoti automobilį Splito oro uoste.Nuvykę į miestą, būtinai patyrinėkite senamiestį. Čia stovi Splito katedra, ant kurios viršaus užlipę galėsite pamatyti visą miesto panoramą. Praeikite pro visus keturis miesto vartus, o už auksinių vartų apžiūrėkite Nino Grigorijaus skulptūrą. Kad pažintumėte tikrąjį miestą, aplankykite Varoso, Dobrio, Lukako ir Manuso rajonus. Čia išlikę pastatai nuo pat XVI amžiaus, tačiau tai netrukdo virti šiandieniniam gyvenimui. Norėdami daugiau sužinoti apie miesto istoriją, aplankykite įvairius Splito muziejus.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Split Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Split Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Split Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Split Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Split Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 952 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonė
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

DUK apie nuomą Split Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Split Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Split Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Split Oro uostas

Rodyti daugiau