Automobilių nuoma Pula Oro uostas

 

Kelias į Pula Oro uostas padalinį

Adresas

Apt. Pula, Valtursko Polje 210, 52100 Pula, Kroatija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 22:00
Valstybinės šventės
07:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Pula Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Pulos oro uoste, Kroatijoje (Pula airport)

SIXT automobilių nuoma Pulos oro uoste, Kroatijoje (Pula airport)

Jei vykstate į Kroatiją, nepraleiskite progos pasinaudoti SIXT automobilių nuoma Pulos oro uoste. Čia galėsite išbandyti 105 – iose šalyse veikiančios SIXT RENT A CAR kompanijos paslaugas. Šias paslaugas ji tobulino nuo 1912 metų. Išnaudokite galimybę pasivažinėti Kroatijoje kompanijos siūlomais prabangiais kupė ar kabrioletais. Jei norite paprasto automobilio, tuomet galite imti lengvąjį arba universalą. Tiems, kuriems reikia galingesnio, tvirto automobilio, tegu renkasi visureigį, kuris galės važiuoti net sudėtingomis kelio dangomis. Taip pat nuomos punkte yra paruošti lengvieji krovininiai automobiliai. Transporto priemones galite grąžinti 24 valandas per parą.
Pasinaudokite proga išsinuomoti automobilį Pulos oro uoste Kroatijos vakaruose įkurtas Pulos oro uostas (PUY) aptarnauja ne tik šią šalį, bet ir šiek tiek Slovėnijos ir Italijos. Dauguma vykdomų skrydžių yra sezoniniai, nes oro uostas yra nedidelis: į Pulą turistai skrenda dažniausiai tik pailsėti. Nuo miesto oro uostą skiria 6 km. Nors atstumas, atrodo, nedidelis, savo kelionę į miestą greičiau užbaigsite, jei naudositės automobilių nuoma Pulos oro uoste. Tai ne tik leis Jums lengvai pasiekti miestą, bet ir nesivarginti ieškant viešojo transporto maršrutų.
Kelionė bus lengvesnė su auto nuoma Puloje Pula – tai miestas, kuriame gausu kultūros įvairovės. Čia rasite ne tik kroatiškų šaknų, bet ir stilių, likusių iš slovėnų, romėnų valdymo laikų. Šis miestas laikomas didžiausiu Istrijos regione ir paprastai pritraukia turistus savo švelnia jūra, išlaikyta vynininkyste, laivininkyste. Visas miesto įžymybes galėsite lengvai aplankyti nusprendę išsinuomoti automobilį Pulos oro uoste.Mažai kas žino, tačiau šioje vietoje stovi vienas seniausių ir didžiausių romėnų koliziejų. Jei aplankėte žymiausiąjį Romoje, tuomet nepraleiskite ir šio, kiek mažesnio, tačiau ne mažiau įspūdingo koliziejaus. Iš senovės Romos laikų taip pat išlikusi žymioji Augusto šventykla, skirta deivei Romai. Naudodamiesi SIXT RENT A CAR paslaugomis ir važiuodami apylinkėse, galėsite rasti ir kelias triumfo arkas, kurias pastatė minėtieji senovės Romos gyventojai. Pasivažinėkite mieste, pasigrožėkite sukurtomis šviesų instaliacijomis, pravažiuokite šalia jūros. Kadangi miestas nedidelis, galėsite pasivaikščioti tyloje, netrukdomai apžiūrėti senąjį romėnų forumą ir daugiau sužinoti apie vietos istoriją.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Pula Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Pula Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Pula Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Pula Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Pula Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 269 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
Transporto priemonė
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

DUK apie nuomą Pula Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Pula Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Pula Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Pula Oro uostas

Rodyti daugiau