Automobilių nuoma
Liepaja
Žlugimas
Latvija // Liepaja
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Liepaja: Sixt automobilio nuoma internetu

Važinėkite Latvijos keliais naudodamiesi SIXT automobilių nuoma Liepojoje. 105 – ios šalys ir didžiausias Premium klasės automobilių pasirinkimas Europoje – prisijunkite prie SIXT RENT A CAR klientų gretų. Išsinuomoti automobilį Liepojoje galite apsilankę automobilių nuomos punkte. Čia Jums siūloma ne tik solidi prabanga bet ir subtili automobilio ekonomija, todėl nesunkiai rasite sau tinkamą variantą. Daugiau nei 100 metų veikianti kompanija, dėl savo ilgamečio ir nuolatinio darbo tobulėjimo link, užsitarnavo didelį lojalių klientų ratą. Dėmesys klientui ir vokiškos kokybės paslaugos jau tapo išskirtiniu „Sixt“ ženklu. Išbandykite auto nuomą Liepojoje ir atraskite patogios kelionės būdą!

 
 • Liepaja Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Lidostas iela 8
  3430 Liepaja

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#.10:00 - 15:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

 • Liepoja

  Sixt Automobilių nuoma
  Fr. Brivzemnieka iela 38
  3401 Liepaja

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#.10:00 - 15:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išsinuomoti automobilį Liepojoje taip paprasta

Liepoja turi ne tik didelį jūrų uostą, bet ir yra trečias pagal dydį Latvijos miestas, todėl automobilis čia išties praverčia. Automobiliu galima lengvai pasiekti norimas miesto vietas ar pakeliauti po šalį, todėl automobilių nuoma Liepojoje yra optimalus pasirinkimas tiek čia atvykstantiems darbo reikalais, tiek ir keliautojams. Pasinaudokite SIXT RENT A CAR paslaugomis ir kartu galėsite užsisakyti naujausius GPS daviklius, vaikiškas kėdute pritaikytas pagal vaiko amžių bei papildomą automobilio draudimą. Paverskite savo kelionę po Latviją patogia ir nepamirštama!

Liepoja – įvairiapusiškas Latvijos pajūris

Liepoja yra vienas geriausiai žinomų Latvijos miestų ne tik dėl turimo pajūrio, bet ir savo istorinio paveldo. Lankantis šiame mieste siūlome nuvažiuoti prie ŠV. Mikalojaus stačiatikių cerkvės, kuri žavi savo paauksuotais cerkvėms būdingais kupolais. Apsilankykite Latvijos muzikantų garbės alėjoje, kur rasite daugiau nei 30 bronzinių muzikantų delnų atspaudų. Taip pat čia išvysite iš didžiausią gitaros skulptūrą šalyje. Jei mėgstate laiką leisti ramiau, rekomenduojame nuvykti prie Šiaurinio molo, kur galėsite ne tik pasivaikščioti, bet ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Jei norite kažko unikalaus, apsilankykite ŠV. Trejybės katedroje, kurios vargonai yra didžiausi pasaulyje. Nepaprasta patirtis ir paslaptinga Latviją, kurią norisi ištyrinėti. Leiskitės į kelionę su „Sixt“ ir susikurkite gražiausius kelionės prisiminimus.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas