Automobilių nuoma Latvija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Latvija

Atraskite Latvija

Automobilių nuoma Latvijoje - išbandykite dabar!

Automobilių nuoma Latvijoje - išbandykite dabar!

Pradėkite keliauti patogiai, pasinaudodami SIXT automobilių nuoma Latvijoje! 1912 metais įsteigta automobilių nuomos kompanija gali pasigirti verslo plėtra ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Šiandien išsinuomoti automobilį Latvijoje yra taip pat paprasta, kaip ir Amerikos žemyne. 105 - ios pasaulio šalys ir didelis dėmesys klientui leido SIXT rent a car tapti konkuruojančiu lyderiu automobilių nuomos rinkoje. Mes siūlome prabangius, naujus ir kokybiškus automobilius nepamirštamai Jūsų kelionei. Pasinaudokite auto nuoma ir mėgaukitės patogiu važiavimu. Neribojamas kilometražas leis Jums nukakti į bet kurį šios šalies kampelį, todėl galėsite keliauti visiškai nevaržydami savęs. Latvijoje įkurti SIXT rent a car nuomos punktai yra strategiškai patogiose padėtyse, todėl labai paprasta išsinuomoti automobilį. Latvijoje galėsite rinktis iš įvairių kategorijų automobilių. Tai padarius mes pasiūlysime Jums tuo metu prieinamus konkrečius automobilių modelius. Įvairiapusiškas SIXT turi ką pasiūlyti tiek mėgstantiems automobilio ekonomiją, tiek norintiems važinėti prabangiais ar sportiniais automobiliais. Nors šios šalies keliai yra neklaidūs, vis dėlto, lankantis čia pirmą kartą, siūlome sekti mūsų automobiliuose įdiegtų GPS sistemų nuorodomis. Taip pasieksite savo kelionės tikslą greičiau! Leiskitės į nepamirštamą kelionę ir įsitikinkite SIXT teikiamais privalumais patys.
Latvijoje vairuoti visai nesudėtinga Keliaujant Latvijoje siūlome griežtai laikytis nurodytų kelių eismo taisyklių, kadangi jų paiso tiek vietiniai, tiek ir šalies policijos pareigūnai, kurie pažeidėjus baudžia didelėmis baudomis. Maksimalus alkoholio kiekis kraujyje gali būti 0,5 promilės, šią ribą peržengus yra taikoma bauda, todėl geriau nerizikuokite. Artimos šviesos Latvijoje turi būti įjungtos visą parą, nesvarbu, kuriuo metu važiuojate. Saugos diržai yra privalomi visiems sėdintiems automobilyje. Kalbėti telefonu vairuojant yra griežtai draudžiama. Alternatyva - laisvų rankų įranga. Vaikai iki 14 metų negali važiuoti priekinėje automobilio sėdynėje. Važiuojamoji kelio dalis - dešinė. Įprastas greitis mieste yra 50 km/h, už miesto 90 km/h, o greitkelyje 110 km/h. Latvija - atradimų šalis Latvijoje kiekvienas gali atrasti tai, kas jam įdomu, nes šioje šalyje ne tilk gausu meno centrų, istorinių, architektūrinių pastatų ar nuostabios gamtos kampelių. Norintiems pabėgti nuo miestų šurmulio, siūlome vykti į pajūrį, kur galėsite ne tik pabūti harmoningoje aplinkoje bet ir susirasti laukinį paplūdimį. Lankantis šioje šalyje rekomenduojame aplankyti Ryga, kurios senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Itin jaukus senamiestis ir miesto centras pakeri ir kviečia čia pabūti ilgiau. Nuvykite iki Rundalės rūmų ar Daugpilio, kur galėsite susipažinti su senąją Latvija ir didžia jos istorija. Nepamirštami atradimai ir patogi kelionė. Atėjo laikas keisti savo kelionės įpročius ir pasirinkti SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Latvija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Latvija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Latvija, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Latvija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Latvija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 733 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

DUK apie nuomą Latvija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Latvija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Latvija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Latvija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Latvija

Rodyti daugiau