Automobilių nuoma Jurmala Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Jurmala Oro uostas padalinį

Adresas

Smarde parish, 3129 Engure Region, Latvija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
09:00 - 17:00
Valstybinės šventės
09:00 - 17:00

Mūsų paslaugos Jurmala Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Jūrmalos oro uoste Latvijoje (Jūrmala Airport)

Sixt automobilių nuoma Jūrmalos oro uoste Latvijoje (Jūrmala Airport)

Pajūrio miestas, kurį išnaršysite pasinaudodami Sixt automobilių nuoma Jūrmalos oro uoste! Didelę patirtį ir tarp klientų gerą vardą užsitarnavusi automobilių nuomos kompanija džiugina savo klientus aukšto lygio paslaugomis. Didžiausią premium klasės automobilių asortimentą Europoje turinti kompanija leidžia rinktis tiek iš prabangių, tiek iš ekonomiškų transporto priemonių, todėl kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamą. Nusprendę išsinuomoti automobilį Jūrmalos oro uoste galėsite spręsti, koks automobilis Jums tinkamiausiais – lengvasis krovininis, universalas ar lengvasis. Jei keliaujate su vaikais, ne bėda, nes prireikus Jūsų pasirinktame automobilyje įmontuosime vaikiškas kėdutes, kad mažyliai jaustųsi saugūs ir keliautų patogiai. Tyrinėkite Latviją kartu su auto nuoma Jūrmaloje!
Automobilių nuoma Jūrmalos oro uoste – nauji atradimai ir patogi kelionė! Jūrmalos oro uostas nėra itin plačiai naudojamas – paprastai žmonės renkasi didesnį – Rygos – oro uostą. Be to, jis įsteigtas tik 2010 metais ir transformuotas iš Sovietų Sąjungos paliktų karinių pastatų bei pakilimo tako. Vis dėlto jeigu vykstate į pajūrį, šis oro uostas išties patogus, nes vos 5 kilometrus nutolęs nuo miesto, todėl pasirinkus išsinuomoti automobilį Jūrmalos oro uoste jūra ir paplūdimiai tampa ranka pasiekiami. Sixt rent a car padalinį galite rasti pačiame oro uoste, todėl išsinuomoję automobilį sutaupysite laiko ir nebegalvosite, kaip nusigauti iki Jūrmalos. Atraskite Latvijos paplūdimių tyrumą pasinaudoję Sixt paslaugomis!
Jūrmala  – nuostabus kurortas ir nuolat turistus traukiantis miestas! Jūrmala – tai antras pagal dydį Latvijos miestas, į kurį keliautojai paprastai traukia ilsėtis. Lankydamiesi šiame mieste galite pamatyti daug autentiškos architektūros, kuri išlikusi nuo Sovietų Sąjungos laikų, nes šis miestas buvo aukšto rango Komunistų partijos pareigūnų kurortas. Rekomenduojame apsilankyti Jūrmalos muziejuje, kuris Jus nustebins istorinių maudymosi kostiumų kolekcija! Jei esate vandens pramogų mėgėjas, nuvažiuokite iki Lyvu vandens parko ir atsipalaiduokite sūkurinėse voniose, pasiauskite tarp bangų. Latvija ir Jūrmala – tai du žodžiai, reiškiantys nepamirštamus įspūdžius ir smagias Jūsų kelionės akimirkas kartu su Sixt!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Jurmala Oro uostas
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Jurmala Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Jurmala Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Jurmala Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Jurmala Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

5,0
Remiantis 1 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)

DUK apie nuomą Jurmala Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Jurmala Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Jurmala Oro uostas

Rodyti daugiau