Automobilių nuoma Rygos Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Rygos Oro uostas padalinį

Adresas

Riga International Airport, 1053 Riga, Latvija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 00:00
Valstybinės šventės
08:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Rygos Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Pasinaudokite Sixt automobilių nuoma Rygos oro uoste ir išnaršykite Baltijos šalis! Didelę patirtį sukaupusi automobilių nuomos kompanija gali pasigirti savo lyderyste Europos rinkoje. Didelis transporto priemonių pasirinkimas, net šeši skirtingi tipai, tad tikrai galėsite išsirinkti patinkantį. Ekonomiški lengvieji ir universalai, prabangūs visureigiai, sportiniai kupė ir kabrioletai ar didesni lengvieji krovininiai automobiliai – sprendžiate tik Jūs! Greitas aptarnavimas ir dėmesys klientui leido Sixt rent a car užsitarnauti patikimos automobilių nuomos kompanijos vardą net 105-iose pasaulio šalyse, todėl išsinuomoti automobilį Rygos oro uoste renkasi dauguma. Išbandykite Sixt paslaugas jau šiandien ir atraskite naują būdą keliauti po Latviją!
Automobilių nuoma Rygos oro uoste – norintiems keliauti patogiai! Tarptautinis Rygos oro uostas (RIX) – didžiausias transportavimo centras Baltijos šalyse, todėl kasdien čia atskrenda ir išvyksta tūkstančiai žmonių. Vienas iš būdų, kaip greitai pasiekti Latvijos sostinės centrą, – išsinuomoti automobilį Rygos oro uoste. 10-ies kilometrų atstumą tarp oro uosto ir miesto greitai įveiksite pasitelkdami Sixt rent a car automobilius, o nuomos ir grąžinimo procesas neapsunkins Jūsų, nes paimti ir grąžinti transporto priemonę galėsite per 24 valandas. Patogu, greita, paprasta – tai, ko ieškote Jūs! Pasinaudokite auto nuoma Rygoje ir užtikrintai lėkite Latvijos keliais!
Ryga – gyvas muziejus po atviru dangumi! Latvijos sostinė kasdien stebina turistus ir verslo reikalais čia besilankančius žmones. Užtenka vos įžengti į Rygos senamiestį ir suprasite, kad patekote į nepaprastos architektūros pasaką. UNESCO sąraše besipuikuojantis miesto senamiestis turi didžiausią Europoje art nouveau architektūrinio stiliaus pastatų kolekciją. Pasigrožėję pastatais savo kelionę galite pratęsti nuvažiuodami iki vieno iš muziejų. Mėgstantiems techniką siūlome aplankyti Aviacijos muziejų, kuriame eksponuojami sovietinės aviacijos paveldo lėktuvai ir kita amunicija. Jei mėgstate gyvūnus, nepraleiskite progos nuvykti į Rygos zoologijos sodą ir susipažinti su jo gyventojais. Nuostabi Latvija, į kurią norisi sugrįžti!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Rygos Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Rygos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Rygos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Rygos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Rygos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 477 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)

DUK apie nuomą Rygos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Rygos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Rygos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?