Automobilių nuoma Varsuvos-Modlin Oro uostas

 

Kelias į Varsuvos-Modlin Oro uostas padalinį

Adresas

Generala Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwor Mazowiecki, Lenkija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr
10:00 - 21:00
An
09:00 - 20:00
Tr
08:00 - 20:00
Kt
10:00 - 22:00
Pn
09:00 - 21:00
Sk
11:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Varsuvos-Modlin Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Varšuvos Modlino oro uoste, Lenkijoje (Warsaw Modlin airport)

Sixt automobilių nuoma Varšuvos Modlino oro uoste, Lenkijoje (Warsaw Modlin airport)

Sixt automobilių nuoma Varšuvos Modlino oro uoste suteiks Jums galimybę lengvai ir patogiai pamatyti Lenkijos sostinę. Sixt rent a car įmonė veikia jau daugiau nei 100 metų – per šį laikotarpį jų nuomos punktai pasiekė net 105 – ias šalis. Atvykę į šį nuomos punktą galėsite pasirinkti Jums labiausiai patinkantį automobilio tipą. Varšuvos Modilino oro uosto nuomos punkte bus paruošti lengvieji automobiliai, universalai bei visureigiai (SUV). Renkantis išsinuomoti automobilį Varšuvos Modlino oro uoste, atkreipkite dėmesį į savo poreikius. Jei norite savo kelionės tikslą pasiekti atrodydami prabangiai,  rinkitės kupė arba kabrioletą – vairuoti bus patogu, o vietą pasieksite spindėdami. Jei vežatės daug bagažo, tuomet rinkitės lengvąjį krovininį automobilį.
Pasiekite Varšuvos centrą greitai su Sixt rent a car Varšuvos Modilino oro uostas (WMI) yra antrasis Lenkijos sostinės oro uostas. Jame kasmet apsilanko daugiau nei 2,5 mln. keliautojų. Oro uostu keliautojai naudotis galėjo nuo 2011 metų, kada jis buvo oficialiai atidarytas po rekonstrukcijos (anksčiau oro uostą naudojo tik karinės pajėgos). Oro uosto pagrindinės oro linijos yra Ryanair. Išsinuomoti automobilį Varšuvos Modlino oro uoste verta vien todėl, kad Lenkijos sostinė nutolusi 40 km. Tad šį atstumą daug patogiau įveikti nuomotu automobiliu nei viešuoju transportu.
Auto nuoma Varšuvoje – Jūsų kelionės pagalbininkas Pirmos miesto užuomazgos prasidėjo IX amžiuje, kada dabartinės Varšuvos teritorijoje įvairios gentys įkūrė savo įtvirtinimus. Pirmasis iki šių dienų išlikęs Varšuvos statinys yra šv. Jono katedra, kurią verta aplankyti kiekvienam, atvykusiam į Varšuvą.Vienas iš pavyzdžių, parodančių, kaip Varšuva buvo rekonstruota yra Karališkoji pilis, kuri buvo atstatyta 1979 metais. Būtinai aplankykite ją, jei norite geriau pažinti ne tik Varšuvą, bet ir visą Lenkiją. Geriausia vieta pasigrožėti dabartine Varšuva yra dviejų aukštų Gdansko tiltas. Nepamirškite savo fotoaparato – galėsite įamžinti Lenkijos dangoraižius. Pamatykite Varšuvą naudodamiesi automobilių nuoma Varšuvos Modlino oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Varsuvos-Modlin Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Varsuvos-Modlin Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Varsuvos-Modlin Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Varsuvos-Modlin Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Varsuvos-Modlin Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,9
Remiantis 89 atsiliepimais
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)

DUK apie nuomą Varsuvos-Modlin Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Varsuvos-Modlin Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Varsuvos-Modlin Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Varsuvos-Modlin Oro uostas

Rodyti daugiau