Automobilių nuoma Varsuvos Chopin Oro uostas

 

Populiariausi Varsuvos Chopin Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Varsuvos Chopin Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Varsuvos Chopin Oro uostas padalinį

Adresas

Zwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, Lenkija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 23:45
Št
07:00 - 22:00
Sk
08:00 - 23:45
Valstybinės šventės
08:00 - 23:45

Mūsų paslaugos Varsuvos Chopin Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Varšuvos Šopeno oro uoste, Lenkijoje (Warsaw Chopin airport)

Sixt automobilių nuoma Varšuvos Šopeno oro uoste, Lenkijoje (Warsaw Chopin airport)

Vykdami į Lenkijos sostinę, pasinaudokite Sixt automobilių nuoma Varšuvos Šopeno oro uoste. Nuomos punktus net 105 – iose šalyse turinti Sixt rent a car kompanija, turi patirties jau daugiau nei 100 metų. Varšuvos Šopeno oro uosto nuomos punkte rasite įvairius automobilių tipus, paruoštus Jūsų kelionei. Čia paruošti lengvieji automobiliai, universalai, taip pat lengvieji krovininiai automobiliai, keturiais ratais varomi visureigiai. Vykstate verslo reikalais? Tuomet kodėl nepasinaudojus nuomos paslaugomis ir į reikiamą vietą neatvykus su kupė ar kabrioletu? Automobilį galite pasirinkti dar greičiau, jei tai darysite naudodamiesi iPhone išmaniuoju telefonu. Beje, automobilį į nuomos punktą galėsite pristatyti bet kokiu paros metu.
Rinkitės išsinuomoti automobilį Varšuvo Šopeno oro uoste Nors Varšuvos Šopeno oro uostas (WAW) yra didžiausias šalyje, jame įvykdoma tik 40 proc. visų šalies skrydžių. Anksčiau oro uostas turėjo Okecos pavadinimą, tačiau 2001 metais buvo pervadintas siekiant pagerbti šalies kompozitorių Frederiką Šopeną. Oro uostas įkurtas jau 1934 metais, tačiau iki šių dienų buvo vis rekonstruojamas, kad galėtų priimti vis didėjantį klientų skaičių – kasdien jame vykdoma apie 300 skrydžių ne tik į kitus Lenkijos, bet ir į Europos miestus. Keliautojams pravartu pasinaudoti automobilių nuoma Varšuvos Šopeno oro uoste, nes Lenkijos sostinės centras už 10 km. Nuomotu automobiliu šį atstumą nuvažiuosite greitai ir lengvai.
Pamatykite sostinę su auto nuoma Varšuvoje Varšuvos istorija prasidėjo nuo IX amžiaus, kuomet įsikūrė pirmieji įtvirtinimai. Daugiausia nuostolių miestas patyrė Antrojo pasaulinio karo metu. Pasirinkusius pasinaudoti Sixt rent a car paslaugas, Jus pasitiks jau rekonstruota Varšuva.Vienas naujausiai prisijungusių prie Varšuvos kultūrinio žemėlapio yra Soho fabrikas, laikomas itin kūrybinga vieta. Šiame fabrike įsikūręs neoninis muziejus, kuriame galėsite ne tik pamatyti įvairius meno kūrinius, bet ir geriau pažinti Lenkiją sovietmečiu. Jei norite daugiau sužinoti apie Varšuvos istoriją, tuomet apsilankykite Vilianovo rūmuose, kuriuose gyveno Jonas III Sobieskis. Įžymybes pasieksite patogiai, jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Varšuvos Šopeno oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Varsuvos Chopin Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Varsuvos Chopin Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Varsuvos Chopin Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Varsuvos Chopin Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Varsuvos Chopin Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 1120 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Kelias į „Sixt“
(4,6)

DUK apie nuomą Varsuvos Chopin Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Varsuvos Chopin Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Varsuvos Chopin Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Varsuvos Chopin Oro uostas

Rodyti daugiau