Automobilių nuoma
Poznan
Žlugimas
Lenkija // Poznan
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Poznan: Sixt automobilio nuoma internetu

Nepatirti atradimai su kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Poznanėje! Išbandykite šias paslaugas ir rinkitės iš didžiausio automobilių parko visoje Europoje. Tačiau SIXT REN A CAR turi pasiūlyti ne tik tai. Kas 6 mėnesius atnaujinamas nuomojamų automobilių parkas, suteikiamas neribojamas kilometražas ir kiti patogumai laukia Jūsų, jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Poznanėje! Tik Jūs sprendžiate, kuris automobilio tipas geriausiai atspindi Jūsų kelionės poreikius. Gal tai bus lengvasis, o gal prabangus SUV? Atraskite vairavimo malonumą iš naujo ir pasinaudokite auto nuoma Poznanėje. Stebinanti ir spalvinga Lenkija atrandama su SIXT. Prisijunkite prie laimingų klientų gretų jau dabar!

 
 • Poznanes Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Bukowska 285
  60-189 Poznan

  Pi. - Pe.09:00 - 23:00
  Se.13:00 - 21:00
  Nedarbo diena10:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Poznan centr. gel. st.

  Sixt Automobilių nuoma
  Dworcowa 1 street
  61801 Poznan

  Pi. - Pe.09:00 - 20:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Patikima automobilių nuoma Poznanėje

Poznanė yra ne tik labai gražus, bet ir gana didelis miestas. Dėl šios priežasties išsinuomoti automobilį Poznanėje iš tiesų apsimoka. Užsukite į kurį nors SIXT RENT A CAR padalinį ir išsirinkite Jums patinkantį automobilio tipą arba atlikite rezervaciją internetu. Tokiu atveju sutartoje vietoje Jums bus paliktas automobilis. Keliaukite patogiai ir be jokių rūpesčių. Jeigu kartu vežatės mažus vaikus, Jūsų parinktame automobilyje įmontuosime pagal vaikų amžių pritaikytas vaikiškas kėdutes. Taip pat pasiūlysime pasinaudoti ir kitomis paslaugomis, kurios suteiks kelionėje po Lenkiją dar daugiau komforto. Rinkitės kompaniją „Sixt“ ir išbandykite šiuolaikišką keliavimo būdą!

Poznanė – mokslo centras ir autentikos pilnas miestas

Poznanė daug kam žinoma dėl savo spalvotų namukų kvartalo, tačiau šie architektūriniai sprendimai nėra vienintelis dalykas, kas Jus sužavės šiame Lenkijos mieste. Aplankykite Teatro tiltą, Senąją turgaus aikštę, Rogalinkų rūmus ir parką bei miesto senamiestį. Apžiūrėję šias vietas griebkite automobilį ir nuvažiuokite iki Kornik pilies, kuri yra tradicinis vėlyvojo Baroko pavyzdys. Jeigu mėgstate gamtos apsuptį, tada nuvykite iki Maltos ežero, kur galėsite pasimėgauti saule ir ramybe. Poznanėje vis dar palaikomos miesto tradicijos, taigi čia galėsite paragauti ir nuo XIX amžiaus pradėtų gaminti Šv. Martyno kruasanų. Pajauskite tikrąjį Poznanės ritmą ir atraskite šį kraštą su SIXT RENT A CAR!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas