Automobilių nuoma
Klaipeda
Žlugimas
Lietuva // Klaipeda
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Klaipeda: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Klaipėdoje – Jūsų patogios kelionės pradžia! 1912-ieji – tai metai, kai Martin SIXT įkūrė automobilių nuomos kompaniją, o šiandien Europoje ši įmonė siūlo plačiausią aukščiausios kokybės automobilių pasirinkimą. Vis dėlto, SIXT rent a car neapsiriboja vien tik Europa – savo padalinius turi net 105-iose pasaulio šalyse. Sukaupta patirtis ir glaudus bendradarbiavimas su BMW leidžia klientams suteikti išskirtinės kokybės paslaugas. Siūlomi automobiliai turi tiek prabangos, tiek ekonomijos elementų, todėl kiekvienas randa siūlomą optimalų variantą. Leiskite sau išsinuomoti automobilį Klaipėdoje, ir patirkite vairavimo komfortą nuo pirmų važiavimo minučių!

 
 • Klaipeda Downtown

  Sixt Automobilių nuoma
  Naujojo Sodo gatve 1
  92118 Klaipeda

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#. - Se.10:00 - 17:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Klaipeda/Delivery Service

  Sixt Automobilių nuoma
  Delivery to Hotels
  92127 Klaipeda

  Pi. - Se.10:00 - 17:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Sixt automobilių nuoma Klaipėdoje

SIXT auto nuoma Klaipėdoje – tai sumanus būdas atrasti gražiausius miesto kampelius ir keliauti patogiai ir greitai. Galėsite rinktis iš trijų automobilių kategorijų – siūlomi lengvieji, universalai ar SUV. Tik Jūsų sprendimas lems, kuri šių pasirinkimo galimybių gali būti pačia palankiausia, nes visada bus galima rasti tinkamiausią pasiūlymą tikrai patogiai kelionei. Leiskitės į nerūpestingą kelionę į pajūrį, apžiūrėkite architektūros šedevrus ar pasimėgaukite poilsiu gamtoje nesukdami galvos dėl nuvažiuojamų kilometrų, kadangi jie nėra skaičiuojami. Pasirūpinsime, kad esant reikalui Jūsų automobilyje būtų naujausia GPS navigacijos įranga. Be to, jei tai bus šeimos su vaikais išvyka, SIXT Jums siūlo užsisakyti kėdutę savo mažylio saugumui ir patogumui. Apgalvoti sprendimai ir komfortas vairuojant automobilį padės Jums atsipalaiduoti. Pradėkite mėgautis laiku, suteikę sau šansą išsinuomoti automobilį Klaipėdoje ir pažinkite, kokia įspūdinga gali būti Lietuva!

Klaipėda – visada žavinti architektūra!

Miestas, kuris išsiskiria savo fachverkine architektūra – Klaipėda. Nuolat žavinti sugebėjimu sujungti augančio ir modernėjančio miesto ritmą su senąja pajūrio kultūra. Jei norite pamatyti daugiau nei vien tik pagrindinius miesto lankomus objektus, siūlome pasitelkti į pagalbą mašiną ir susipažinti su nematytąja Klaipėda. Nuvykite į Botanikos sodą, ir pamatykite įvairių rūšių augalų, atgabentų iš viso pasaulio. Be to, šiame sode stūkso garsusis Velnio akmuo. Rekomenduojame aplankyti Klaipėdos zoo, kuris šiek tiek nutolęs nuo miesto – jame laisvai vaikšto lamos, kupranugariai ir kiti nepavojingi gyvūnai – pajuskite ryšį su laukine gamta ir pasisemkite sveiko adrenalino. Atgaukite jėgas ragaudami unikalios Klaipėdietiškos šiupininės, nes tik šiame Lietuvos regione galėsite rasti šį išskirtinį patiekalą. Atraskite naujus skonius ir planuokite savo kelionės laiką su SIXT rent a car!

Lankomiausi Klaipėdos objektai

Viešint uostamiestyje tikra nuodėmė neaplankyti ir kitų dėmesio vertų objektų. Vienas jų – tai „Apverstas namas“, kuris privers tiesiog aiktelėti iš nuostabos. Pastaraisiais metais šis objektas sulaukė daugybės turistų ne tik iš Lietuvos, ir sulaukė tikrai palankių įvertinimų. Čia patiks ir vaikams, ir suaugusiesiems, o šeimoms su vaikais taip pat rekomenduojama apsilankyti ir „DINO parke“, kuris nuo Klaipėdos nutolęs vos 7 kilometrus. Lankytojus džiugina tai, kad čia galima pamatyti apie 40 judančių ir riaumojančių natūralaus dydžio dinozaurų, kurie lankytojus nukelia milijonus metų į praeitį. SIXT automobiliu taip pat galėsite nuvykti pamatyti Olando kepurę, kurią prieš 12-15 tūkstančių metų suformavo ledynai. Nuo Olando kepurės skardžio atsiveria nepakartojama panorama, kuri sužavės net ir visko mačiusius. Dar vienas pajūrio pasididžiavimas – tai Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas, kur galėsite apsilankyti su visa šeima. Laikas, leidžiamas pajūryje, jums tikrai neprailgs, o jūs galėsite džiaugtis tikrai puikiais įspūdžiais. Pasidovanokit sau nors ir trumpas atostogas pajūryje – čia leisti laiką bus tikrai smagu ir sveika, o su SIXT rent a car galėsite dar patogiau pamatyti įvairius lankytinus objektus!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas