Automobilių nuoma
Klaipeda
Žlugimas
Lietuva // Klaipeda
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Klaipeda: Sixt automobilio nuoma internetu

Sixt automobilių nuoma Klaipėdoje - Jūsų patogios kelionės pradžia! 1912-ieji tai metai, kai Martin Sixt įkūrė automobilių nuomos kompaniją. Europoje ši įmonė siūlo plačiausią aukščiausios kokybės automobilių pasirinkimą. Tačiau Sixt rent a car neapsiriboja vien tik Europa, todėl savo padalinius turi net 105-iose pasaulio šalyse. Sukaupta patirtis ir glaudus bendradarbiavimas su BMW - leidžia klientams suteikti išskirtinės kokybės paslaugas. Siūlomi automobiliai turi tiek prabangos, tiek ekonomijos elementų, todėl kiekvienas randa sau optimaliausią variantą. Leiskite sau išsinuomoti automobilį Klaipėdoje ir patirkite vairavimo komfortą nuo pirmų važiavimo minučių!!

 
 • Klaipeda/Delivery Service

  Sixt Automobilių nuoma
  Delivery to Hotels
  92127 Klaipeda

  Pi. - Se.10:00 - 17:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

 • Klaipeda/Hotel Amberton

  Sixt Automobilių nuoma
  Naujojo Sodo gatve 1
  92118 Klaipeda

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#. - Se.10:00 - 17:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai

Sixt automobilių nuoma Klaipėdoje

Sixt auto nuoma Klaipėdoje sumanus būdas atrasti gražiausius miesto kampelius ir keliauti patogiai ir greitai. Galėsite rinktis iš trijų automobilių kategorijų - lengvieji, universalai ar SUV - Jūsų sprendimas. Leiskitės į nerūpestingą kelionę po pajūrį ir nesukite galvos dėl nuvažiuojamų kilometrų, kadangi jie nėra skaičiuojami. Pasirūpinsime, kad esant reikiamybei Jūsų automobilyje būtų įmontuoti naujausi GPS navigatoriai. Be to, jei tai šeimos išvyka, Sixt Jums siūlo užsisakyti kėdutę savo mažylio saugumui ir patogumui. Apgalvoti sprendimai ir komfortas vairuojant automobilį padės Jums atsipalaiduoti. Pradėkite mėgautis laiku, suteikę sau šansą išsinuomoti automobilį Klaipėdoje ir pažinkite, kokia įspūdinga gali būti Lietuva!

Klaipėda – visada žavinti architektūra!

Miestas, kuris išsiskiria savo fachverkine architektūra - Klaipėda. Nuolat žavinti sugebėjimu sujungti augančio ir modernėjančio miesto ritmą su senąja pajūrio kultūra. Norėdami pamatyti daugiau, nei pagrindinius miesto lankomus objektus - siūlome pasitelkti į pagalbą mašiną ir susipažinti su nematytąja Klaipėda. Nuvykite į Botanikos sodą ir pamatykite augalus iš viso pasaulio. Be to, šiame sode stūkso garsusis velnio akmuo. Rekomenduojame aplankyti Klaipėdos zoo, kuris šiek tiek nutolęs nuo miesto - jame laisvai vaikšto lamos, kupranugariai ir kiti nepavojingi gyvūnai - pajuskite ryšį su laukine gamta ir pasisemkite sveiko adrenalino. Atgaukite jėgas ragaudami Klaipėdiškos šiupinynės, nes tik šiame Lietuvos regione galėsite rasti šį išskirtinį patiekalą. Atraskite naujus skonius ir planuokite savo kelionės laiką su Sixt rent a car!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas 24/7