Automobilių nuoma
Siauliai
Žlugimas
Lietuva // Siauliai
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Siauliai: Sixt automobilio nuoma internetu

Jei Jums reikalingas transportas, užsukite į SIXT automobilių nuoma Šiauliuose! Kompanija įsikūrusi 1912-ais metais yra lyderiaujančių pozicijų Vokietijoje neužleidžianti įmonė. Išlavintas dėmesys klientui ir kokybiškos paslaugos leidžia SIXT rent a car būti konkurencingu paslaugų tiekėju net 105-iose šalyse. Tam, kad klientas visada būtų laimingas ir patenkintas teikiamomis automobilių nuomos Šiauliuose paslaugomis, kompanija siūlo didelę automobilių diversifikaciją. Kiekvienas ras sau tinkamą transporto priemonę! Jūs galėsite rinktis tarp delikačios prabangos ar optimalios ekonomijos. Visų siūlomų klasių automobiliai atitinka aukščiausius standartus, o glaudus kompanijos bendradarbiavimas su BMW koncernu, tik įrodo SIXT ambicingumą Jums teikiant automobilių nuomos paslaugas! Leiskite sau atsipūsti nuo kasdienės rutinos ir keliaukite po Šiaurės Lietuvą pasinaudoję auto nuoma Šiauliuose!

 
 • Siauliai Traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Dubijos Str. 44
  77153 Siauliai

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#. - Se.10:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

Sixt automobilių nuoma Šiauliuose

Aplankykite naujas vietas ir suteikite galimybę atrasti kelionių džiaugsmą iš naujo. Šiauliai – tai modernus miestas, kuriame ne tik galėsite susipažinti su Šiaurės Žemaitijos kultūra, bet ir pamatyti, kaip atrodo istoriniu paveldu galintis didžiuotis miestas. Jūs renkatės, kokios klasifikacijos automobilį norite išsinuomoti – universalą, visureigį ar lengvąjį. Neribojamas kilometražas leis Jums nevaržomai judėti ir apkeliauti visas geidžiamiausias vietas. Esant poreikiui Jūsų pasirinktame automobilyje bus įmontuoti GPS navigacinė įranga, kuri užtikrins Jūsų kelionės tikslingumą ir punktualumą. Be to, esant reikiamybei siūlome įvairių dydžių vaikiškas kėdutes ar papildomą automobilio draudimą. Rinkitės Jūsų prioritetus atitinkančią ekonomišką, 4x4 ar prabangią automobilio klasę, ir džiaukitės kokybiškomis paslaugomis. Suteikite sau galimybę išsinuomoti SIXT automobilį Šiauliuose ir pradėkite savo pažintinę kelionę nustumdami rūpesčius į šalį!

Šiauliai – ramybės ir gerų įspūdžių oazė!

Šiaurės Lietuvoje įsikūrę Šiauliai tikrai turi, ką pasiūlyti tiek meno, tiek gamtos, tiek ir istorijos mylėtojams. Siūlome pasivaikščioti garsiuoju pėsčiųjų bulvaru, kuris ypač stebuklingai atrodo sutemus. Norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio rekomenduojame nuvykti iki Kamanų rezervato, kur galėsite pasimėgauti ramybe ir pabūti harmonijoje su gamta. Besidomintiems istorija siūlome nepraleisti progos apsilankyti Papilės miestelyje, kur stūksanti Jūros periodo atodanga, leidžia iš arčiau susipažinti su Mezozojaus eros etapo radiniais. Leiskite sau atrasti, kokia įdomi Lietuva, suteikite sau dingstį išsinuomoti SIXT automobilius. Pradėkite kurti savo nepamirštamus prisiminimus dabar!

Kodėl verta rinktis būtent automobilio nuomą?

Kartais atostogų nuotaiką sugadina sugedusi transporto priemonė, ir tuomet nebelieka jokio ūpo džiaugtis lankytinais objektais. Remonto darbai kartais trunka pernelyg ilgai, tad tikrai neverta laukti, kol vėl galėsite keliauti nuosavu automobiliu. SIXT automobilio nuoma Šiauliuose les jums pamiršti įvairius rūpesčius, susijusius su sugedusia transporto priemone, nes išsinuomoti automobilį galėsite itin palankiomis sąlygomis. SIXT automobilių nuoma yra gana nebrangi, be to, ši kompanija jau yra pelniusi daugybės klientų iš įvairių pasaulio šalių pasitikėjimą. Siūlomi tik gana nauji, ir, žinoma, techniškai tvarkingi automobiliai, kurie jūsų kelionę pavers dar patogesne bei sklandesne. Jei nutiktų kas nors nenumatyto, su paslaugos teikėju galėsite susisiekti bet kuriuo paros metu, nes klientai yra konsultuojami 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Visada galėsite išsirinkti tokį automobilį, kuris geriausiai pateisintų jūsų poreikius, ir visai nesvarbu, ar keliautumėte vieni, ar su šeima, ar su draugų kompanija. Jei bus poreikis, taip pat galėsite pasirinkti GPS navigacinę įrangą, leidžiančią dar patogiau nuvykti į įvairias nepažįstamas vietoves, o keliaujantys su vaikais taip pat galės pasirinkti ir saugias bei patogias automobilines kėdutes. Atlikti rezervaciją galėsite vos kelias akimirkas, o tuomet, jei pasikeistų planai, ją galėsite atšaukti be jokių papildomų mokesčių. SIXT – tai automobilių nuomos kompanija, kuri jūsų keliones pavers dar patogesnes padės pamiršti rūpesčius, susijusius su transporto priemonėmis.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas