Automobilių nuoma
Siauliai
Žlugimas
Lietuva // Siauliai
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Siauliai: Sixt automobilio nuoma internetu

Jei Jums reikalingas tranpostas -užsukite į Sixt automobilių nuoma Šiauliuose! Kompanija įsikūrusi 1912-ais metais yra lyderiaujančių pozicijų Vokietijoje neužleidžianti įmonė. Išlavintas dėmesys klientui ir kokybiškos paslaugos leidžia Sixt rent a car būti konkurencingu paslaugų tiekėju net 105-iose šalyse. Tam, kad klientas visada būtų laimingas ir patenkintas teikiamomis - automobilių nuomos Šiauliuose - paslaugomis, kompanija siūlo didelę automobilių diversifikaciją. Kiekvienas ras sau tinkamą transporto priemonę! Jūs galėsite rinktis tarp delikačios prabangos ar optimalios ekonomijos. Visų siūlomų klasių automobiliai atitinka aukščiausius standartus, o glaudus kompanijos bendradarbiavimas su BMW koncernu, tik įrodo Sixt ambicingumą Jums teikiant automobilių nuomos paslaugas! Leiskite sau atsipūsti nuo kasdienės rutinos ir keliaukite po Šiaurės Lietuvą pasinaudoję auto nuoma Šiauliuose!

 
 • Siauliai Traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Tilzes 109
  77159 Siauliai

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#. - Se.10:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

Sixt automobilių nuoma Šiauliuose

Aplankykite naujas vietas ir suteikite galimybę atrasti kelionių džiaugsmą iš naujo. Šiauliai - tai modernus miestas, kuriame ne tik galėsite susipažinti su Šiaurės Žemaitijos kultūra, bet ir pamatyti, kaip atrodo istoriniu paveldu galintis didžiuotis miestas. Jūs renkatės, kokios klasifikacijos automobilį norite išsinuomoti - universalą, visureigį ar lengvajį. Neribojamas kilometražas leis Jums nevaržomai judėti ir apkeliauti visas geidžiamiausias vietas. Esant poreikiui - Jūsų pasirinktame automobilyje bus įmontuoti išmanieji GPS davikliai, kurie užtikrins Jūsų kelionės tikslingumą ir punktualumą. Be to, esant reikiamybei siūlome įvairių dydžių vaikiškas kėdutes ar papildomą automobilio draudimą. Rinkitės Jūsų prioritetus atitinkančią - ekonomišką, 4x4, prabangią - automobilio klasę ir džiaukitės kokybiškomis paslaugomis. Suteikite sau galimybę išsinuomoti Sixt automobilį Šiauliuose ir pradėkite savo pažintinę kelionę nustumdami rūpesčius į šalį!

Šiauliai – ramybės ir gerų įspūdžių oazė!

Šiaurės Lietuvoje įsikūrę Šiauliai tikrai turi, ką pasiūlyti tiek meno, tiek gamtos, tiek ir istorijos mylėtojams. Siūlome pasivaikščioti garsiuoju pėsčiųjų bulvaru, kuris ypač stebuklingai atrodo sutemus. Norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio rekomenduojame nuvykti iki Kamanų rezervato, kur galėsite pasimėgauti ramybe ir pabūti harmonijoje su gamta. Besidomintiems istorija siūlome nepraleisti progos apsilankyti Papilės miestelyje, kur stūksanti Jūros periodo atodanga, leidžia iš arčiau susipažinti su Mezozojaus eros etapo radiniais. Leiskite sau atrasti, kokia įdomi Lietuva, suteikite sau dingstį išsinuomoti Sixt automobilius. Pradėkite kurti savo nepamirštamus prisiminimus dabar!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas 24/7