Automobilių nuoma
Malta
Žlugimas
Malta
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Malta: automobilio nuoma internetu

Atraskite saulėtąją Graikijos salą ir išbandykite SIXT automobilių nuomą Maltoje! Martino SIXTo 1912 metais įsteigta automobilių nuomos kompanija savo veiklą išplėtė ne tik Europoje bet ir už jos ribų, todėl išsinuomoti automobilį Maltoje, galima lygiai taip pat paprastai, kaip ir, pavyzdžiui, SIXT rent a car nuomos punkte Malaizijoje. Važinėkite su prabangiais sportiniais, lengvaisiais ar visureigio tipo automobiliais bei susipažinkite su saloje paslėptais gamtos lobiais iš arčiau. Visai nesvarbu, ar atvykote čia kelionės ar darbo reikalais – mūsų asistentai visada turės, ką Jums pasiūlyti.

Auto nuoma Maltoje

Išsinuomoti automobilį Maltoje galite apsilankę mūsų nuomos punktuose, kurie yra išsidėstę keletoje skirtingų salos vietų. Jums tereiks išsirinkti patinkančią automobilio klasę ir galėsite iškart leistis į nuotykių kupiną kelią. Paimtą automobilį galėsite grąžinti per 24 valandas, todėl net paskutinės kelionės akimirkos Maltoje bus ypatingos. Jei keliaujate su mažyliais, tuomet SIXT rent a car Jums pasiūlys papildomai išsinuomoti automobilines vaikiškas kėdutes. Nepaklysti kelyje padės naujausi GPS davikliai, kurie nuves reikiamu keliu ir padės pasiekti norimas vietas laiku. Taip ne tik galėsite patys suplanuoti savo kelionę, bet ir žinoti, kad nenuklydote nuo maršruto. Važinėkite, kas pusę metų naujais pakeičiamais automobiliais ir leiskite sau pajusti patogios kelionės prabangą!

Kelių eismo taisyklės Maltoje

Maltos kelių eismo taisyklės nesiskiria nuo visos Graikijos, vis dėlto, išskirsime pagrindines jų, kad būtumėte labiau užtikrinti kelyje:

galimas greitis gyvenvietėje 50km/h, už gyvenvietės ribų galite važiuoti iki 90 km/h, o greitkeliuose 110 – 130 km/h greičiu;

saugos diržai yra privalomi, išimtys taikomos tik išskirtiniais atvejais;

alkoholio vartojimas nėra toleruotinas, tačiau jeigu Jūs neperžengsite 0,2 promilių ribos – baudžiami nebūsite;

važiuojamoji kelio dalis yra dešinė;

vairuojant, naudotis mobiliuoju telefonu draudžiama, išskyrus tuos atvejus, kai pajungta laivų rankų įranga;

Važiuokite saugiai, laikydamiesi kelių eismo taisyklių ir pasinerkite į nuostabios salos ritmą, kartu su automobilių nuoma Kretoje.

Kreta – kultūros lopšys traukiantis keliautojus

Atvykus į Kretą – nesunku ją įsimylėti. Nuolat kaitinanti saulė, baltos ir žydros spalvos architektūra ir gili istorinė patirtis atveria galimybę susipažinti su sala, kurioje išlikę senoviniai miesteliai, o uolėtas gamtovaizdis pakeri ir dar ilgai neleidžia jo pamiršti. Lankydamiesi čia automobiliu nesunkiai pasieksite tokias vietas, kaip Samarijos tarpeklį ar Knoso rūmus. Taip pat galėsite nuvykti į pasirinktus miestelius, jums patogiu laiku. Aplankykite salą, kurioje kadaise buvo įsikūręs pats Dzeusas. Nepamirštami potyriai ir patogi kelione su SIXT. Išbandykite jau šiandien!

 

Regionai, kuriuose yra SIXT punktai

 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas