Automobilių nuoma Maltos Lukos Oro uostas

 

Populiariausi Maltos Lukos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Maltos Lukos Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Maltos Lukos Oro uostas padalinį

Adresas

Ring Road Park East Lvl 1, LQA 4000 Luqa, Malta
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 20:00
Valstybinės šventės
08:00 - 20:00

Mūsų paslaugos Maltos Lukos Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Maltos oro uoste Maltoje  (Malta International Airport)

SIXT automobilių nuoma Maltos oro uoste Maltoje  (Malta International Airport)

Atraskite saulėtąjį kraštą su SIXT automobilių nuoma Maltos oro uoste! Leiskitės į kelionę su SIXT RENT A CAR automobiliais, pasižyminčiais aukšta kokybe. Kompanija savo automobilių parką atnaujina kas pusę metų, o tai užtikrina ypatingą automobilių saugumą. Atraskite vairavimo malonumą ir prisijunkite prie laimingų klientų rato. Nusprendus išsinuomoti automobilį Maltos oro uoste galėsite rinktis iš sportiškųjų kupė ir kabrioletų, prabangių visureigių ar ekonomiškų lengvųjų ir universalų. Išvykos metu jauskitės užtikrinti, kadangi išnuomojamos mašinos kilometražas neturi limitų. Atminkite, kad prireikus, Jūsų patogumui pasirinktos klasės automobilyje įmontuosime vaikiškas kėdutes ar įdiegsime navigacinę sistemą. Taigi, jokie Islandijos keliai Jūsų nesuklaidins. Atraskite šią šalį su auto nuoma Reikjavike!
Automobilių nuoma Maltos oro uoste –  norintiems pamatyti daugiau! Maltos oro uostas (MLA) daugeliui žinomas ir kitais pavadinimais. Nenustebkite, jei išgirsite Valetos ar Luqa vardus, nes tai – tas pas MLA. Šis oro uostas nuo šalies sostinės yra nutolęs 5 kilometrais, todėl, norint greitai pasiekti Valetos centrą, patogu išsinuomoti automobilį Maltos oro uoste. Automobilių nuomos padalinys įkurtas oro uosto teritorijoje, tad, pasiimti ar užsisakyti transporto priemonę galima vos nusileidus. SIXT RENT A CAR atpažinsite iš ryškių, oranžinės spalvos iškabų. Mums rūpi klientų patogumas, todėl paimtą automobilį galėsite grąžinti per 24 valandas. Tegul smagi kelionė po Valetą ir Maltos salą prasideda!
Valeta – kultūriniu paveldu garsėjantis miestas! Lankantis Maltos sostinėje neįmanoma nepastebėti įspūdingos miesto istorinės praeities. Ne veltui miestas įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Šioje vietovėje gausu kalnuotų vietovių, o Viduržemio jūros panorama, persipinanti su antikinio laikotarpio statiniais, žavi net ir visko mačiusius turistus. Lankantis čia rekomenduojame apsilankyti miesto aikštėje, o norintiems pasigrožėti egzotiška augmenija – pasivaikščioti Aukštutiniuose soduose. Nuo čia atsiveria ir nuostabi Valetos jūrų uosto panorama. Įspūdingai puoštos bažnyčios yra vienas iš miesto akcentų, todėl apsilankykite bent keliuose iš jų. Malta ir žavinti Valeta leis ne tik atsikvėpti nuo kasdienės rutinos, bet ir įkvėps Jus planuoti naujas keliones. Pradėkite tai su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Maltos Lukos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Maltos Lukos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Maltos Lukos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Maltos Lukos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Maltos Lukos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,1
Remiantis 401 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,4)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,3)
Kelias į „Sixt“
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

BMW X1 Aut.
BMW X1 Aut.

DUK apie nuomą Maltos Lukos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Maltos Lukos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Maltos Lukos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Maltos Lukos Oro uostas

    Rodyti daugiau